Skocz do zawartości
Ml1950

Tani monitor do gier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam polecicie mi jakieś monitory do 450 zł max do gier 
Gram głownie w fps 
Monitor musi mieć jedno z wejść DVI-D, hdmi, 
Na rynku jest strasznie dużo monitorów w takiej cenie i nie wiem który wybrać
Monitor jakieś 21 cali + 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten co wysłałeś jest dużo lepszy od tego a i czy da się je podłączyć do GTX1050TI bo obecny jest dość wiekowy i nie pasuje wejście 
https://www.morele.net/monitor-benq-gw2270h-779664/ 


Ewentualnie czy jest możliwość DVI-I podłączyć do DVI-D bo mi się wydaję że chyba nie, DVI-I ma 4 takie piny przy tym pinie podłużnym i one blokują wejście adaptera do końca 

Edytowane przez Ml1950

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Benq też może być , inna ale też dobra matryca .

 

Żaden z monitorów nie ma złącza DVI , wieć jak chcesz podpiąć kartę ze złączem DVI to musisz uzyć przejściówki DVI-HDMI .

 

Albo natywnie podpinasz po HDMI bez zabawy przejściówkami - karta powinna mieć złącze HDMI .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz lub kupujesz GTX1050Ti to podpinasz kartę do monitora za pomocą HDMI , tutaj nie ma sensu bawić sie w żadne adaptery .

 

Co innego jak chcesz kupić kartę lub monitor wcześniej - wtedy używasz przejściówki .

 

Jak kupisz kartę i masz tylko monitor z D-Sub ( czyli popularne VGA ) to muisz zwrócić uwagę aby karta miała DVI-I , opcjonalnie DVI-D ale to pierwsze powinno wystarczyć .

 

Wtedy uzywasz przejściówki DVI-VGA i gotowe , a jak kupisz nowy monitor to robisz tak jak na początku .

 

Co innego jak najpierw kupisz monitor a potem kartę - oba mają złącze D-Sub , jak twoja stara karta nie ma DVI lub HDMI to podpinasz poprzez D-Sub .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz mam adapter DVI-A  -VGA karta ma wejście DVI-D to bez tych kwadracików obok prostokątnego pinu, DVI-A  ma te kwadraciki i nie chce mi wejść w kartę bo się blokuje. Wiec co mam teraz zrobić czy to aż tak daleko nie trzeba wpinać żeby te śrubki po bokach dało się wkręcić 

Edytowane przez Ml1950

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...