Skocz do zawartości

Aktualności

Artykuły

Może Cię zainteresować

Plis - Duży ping i brak 4g w telefonie

Rozpoczęty przez Crescendo, lis 27 2016 21:34

4 odpowiedzi w tym temacie

Crescendo
  • Crescendo
  • Początkujący uczestnik
  • Użytkownik
  • 6 postów

Witam, mam w abonamencie z Plusa kartę sim której używam zarówno do komputera i telefonu.Byłem w salonie plusa ale niczego się od nich nie dowiedziałem. W komputerze działa w porządku (więc nie jest to problem zasięgu) ale na telefonie łączy się tylko z 3g, podczas gdy karta z play czasami wykrywa nawet 4g+
W dodatku sprawdziłem apką ping i wychodzi ponad 450ms, analogicznie karta z Play'a ma standardowe 40ms. Telefon to Zuk Z2, ponoć nie ma pasma LTE 800mhz ale jednak w Play działa

Użytkownik Crescendo edytował ten post 27 listopad 2016 - 21:38

• 0

DarkSoul88

Widać mieszkasz gdzieś poza obszarem miejskim gdzie LTE jest na paśmie 800mhz a Twoj Zuk tego pasma nie obsługuje.
  • 0

sabaka
  • sabaka
  • Początkujący uczestnik
  • Użytkownik
  • 11 postów

Zmień ustawienia apn na te ze strony plusa. Mi w chińczyku to pomogło, inne sieci działały w 4g a plus nie chciał.

Wysłane z Nokii 3310
  • 0

Lenovo Y700-17 | i5-6300HQ | GTX960m | 8GB RAM | SSD Plextor M6GV 256GB  + 1TB coś zwane hdd.

Lenovo G780 | i7-3610qm | GT635m | 6GB RAM | SSD Crucial BX100 250GB + HDD Seagate 500GB

Varkot
  • Varkot
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 75 postów

Przetestuj LTE tą aplikacją https://play.google....discovery&hl=pl

• 0

Nanan
  • Nanan
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 25 postów

Niestety do grania internet mobilny się średnio nadaje. Tam gdzie po światłowodzie mam 10 ms to po mobilnym necie od Viking jest jednego dnia 18-120 ms a innego i po 200-400ms. To stabilnego wyczynowego grania się takie rozwiązanie nie nadaje. Pewnie zależy od tego jak danego dnia jest obciążony przekaźnik.

• -1

Dodaj odpowiedź