Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Udało mi się sprzedać procesor (i5 6600k) i zastanawiam się jak go najbezpieczneij wysłać. Na razie plan mam taki:

 

1. Najpierw skapować go w plastikowe pudełko na procesor:

 

CLrPLrg.jpg?1

 

2. Potem włożyć go w taką kanapkę z tektury:

 

XxBOduL.jpg?1

 

 

 

ndbESdd.jpg?1

 

3. Następnie owinąć folią bąbelkową. Dużą ilością tak:

 

jaeRkE8.jpg?1

 

4. Potem włożyć do pudełka:

 

72DBQ7i.jpg?1

 

A następnie pudełko do dużej koperty z folią bąbelkową lub do paczki24 na poczcie. 

 

Jak myslicie, przeżyje spotkanie z pocztą polską? Mogę zrobic coś więcej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wysłać procesor?

Sorry ale od razu ciśnie mi się na usta cytat z pewnego polskiego filmu "W paczce, <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>a, w paczce". Zapakuj normalnie tak jak jest pakowane fabrycznie, każdy sklep wysyła sprzęt w oryginalnym opakowaniu. Jak będą mieli rozwalić to rozwalą choćbyś w tytanową walizkę wsadził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy pod jakim kątem rozpatrywać tą wytrzymałość .

 

Faktycznie jeżeli chodzi o same uszkodzenia CPU od niewłaściwogo użytkowania to trudno ubić obecne CPU , to nie Athlony XP z odsłoniętym rdzeniem .

 

Gorzej wygląda sytuacja np. w przypadku transportu - krzem ma raczej średnią wytrzymałość , złamanie laminatu na pół nie jest problemem - jak przesyłka jest źle zabezpieczona i trafi na prawdę kiepsko ( np. w tryby jakieś maszyny czy na sortownię gdzie rzucają paczkami jak piłkami do kosza ) to może być nieciekawie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...