Skocz do zawartości
Klakieer

Modernizacja Audio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Odkąd przeszedłem na Win10 mój stary SB X-FI 5.1pro przestał współpracować (Sterowniki itp).

Moje leciwe prawie 8 letnie głośniki x530 też zaczynają szwankowac.

 

Dlatego też chciałem zmodernizować audio. Mam do wydania 1000zl.

 

I teraz się zastanawiam czy kupić lepsze głośniki

Edifice C6XD koszt okolo 1000 i jechać dalej na integrze (asrock z97x killer z Purity Sound 2).

Biorę również pod uwagę Logitech c506 + Asus strix xoar czy nawet xoar dg (tańsza opcja),

 

Proszę o jakoś radę. Komp tylko do gier. Stoi w małym pomieszczeniu około 7m2.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Klakieer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz na tyle miejsca to od razu aspiruj w R2730DB, owszem praktycznie cały budżet wydasz na głośniki ale kupisz coś konkretnego.

Następnym krokiem Asus Xonar U7 na USB, tylko pierwszą wersję, nie MKII bo nic się nie zmieniło prócz ceny :]

 

Polecam taki zestaw bo posiadam, przerabiałem na swoich uszach różne zestawy 2.1, 5.1 no name, Creative'y, odsłuchiwałem u znajomych Logitechy, nie mają podjazdu do Edków.

Ani pod względem mocy ani tym bardziej jakości, no chyba że lubisz stukanie pukanie i charakterystykę dźwięku płaską jak "płaska dziewietnastka".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...