Skocz do zawartości
IbananowatyI

Problemy z Grami, Windows 10, Czarny Ekran Filmik

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry Wieczór 

 

Sprzęt : 1: Karta graficzna Asus GeForce GTX 970 Strix 4GB DDR5 

2.Płyta główna Gigabyte GA-B85M-D3H-A 

3.Dysk SSD Transcend SSD370 

4.Dysk Seagate 1TB 3,5" SATAIII 

5. Procesor Intel Core i5-4590, 3.3GHz, 6MB, BOX 

6.Zasilacz Thermaltake Smart SE Modular 530W 

7.Pamięć Crucial Ballistix 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz CL9 

8. monitor aoc i2369vm 

 

Od paru dni walczę z problemem ustabilizowania swojego nowo zakupionego windowsa ale niestety na marne. Dręczy mnie to strasznie i jeśli nie rozwiąże tego problemu to nie wiem co :) 

 

 

Opiszę swoją sytację : Zakupiłem Windowsa 10 Pro (klucz) wcześniejsza wersja jaką miałem był to windows 7. Instalkę pobrałem ze strony Microsoftu, utworzyłem bootowalny usb , Sformatowałem wyczyściłem dyski , na ssd 120 gb zainstalowałem system (+ 500 zostało zabrane na system) a drugi dysk Hdd czysty nic na nim nie ma. Wszystko się zainstalowało. Przystąpiłem do instalacji sterowników Nvidia ( ze strony producenta) Uruchomiłem menedżer urządzeń sprawdziłem sterowniki Intela czy są aktualne windows sprawdził ze Tak . 

 

Problem jest w 2 grach jako ze je pierwsze pościągałem 

 

CS go : Gra uruchomiła sie normalnie ( z funkcją wł xbox DVR ale to nie zawsze) gdy wył to zaczynają się schody gra długo się uruchamia i skaczą czarne ekrany a przy tym jest dźwięk w głośnikach monitora . Gdy ustawie w grze Pełen ekran w oknie gra działa normalnie a gdy jest tylko Pełen ekran nie. 

to jest filmik do tego :  

 

 

2 gra Path of exile : gra uruchamia się , pogram sobie chwilę ale gdy klikam wyjdź z gry pojawia się czarny ekran i już nic nie zrobię potrzebny jest reset komputera. Kiedy w grze ustawie dirext 11 wszystko działa normalnie ale na początku gra zawsze uruchamia się w oknie. 

 

Także przy wł. i wył. komputera czarnemu ekranowi zawsze towarzyszy ten dźwięk w głośnikach monitora. Na filmie jest on słyszalny. 

 

Proszę bardzo o pomoc !!!

Edytowane przez IbananowatyI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...