Skocz do zawartości
AdisMKP

Problem 144hz LG 24GM77-B

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie mam problemy ze 144hz w monitorze LG 24gm77-b. Podam przykład z gry w cs:go. Spokojnie sobie gram i mam 300fps+ to gierka jest elegancko płynna i chodzi fajnie , lecz gdy fpsy spadną do okolicy 200 lub niżej to tak jakby hz spadały i czuję się jakbym grał na mniejszej ilości HZ jak mam ustawioną. Podsumowując gdy mam 300fps wszystko chodzi płynnie, lecz jak spadną do okolicy 200 to gra nie chodzi płynnie. Z tego co mi wiadomo to żeby widzieć 144hz to trzeba mieć 144fps bo jak juz jest więcej to i tak płynność jest ta sama. Na tym LG 24GM77-b grałem na lanie i sprawdziłem to i tego problemu nie miałem. Po konsultacjach z kolegami, którzy także mają monitory 144hz takich firm jak BenQ czy Asus też stwierdzili, że nie ważne czy ma 300fps czy 250fps czy 170fps płynność jest ta sama. Ja niestety tak nie mam. I teraz stawiam sobie pytanie. Czy to może wina kabla ( DVI-D dołączony do zestawu) czy może to monitor ma jakąś wadę i powinnienem go dać na gwarancję. Proszę o pomoc smile.gif)

Monitor: LG 24GM77-B
Karta Graficzna: Geforce GTX 770
Procesor: i5 4590 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się wtrącam w twój temat ale mam ten sam problem napisałem temat nie zauważając twojego:

http://forum.purepc.pl/topic/374765-gtx-950-144-hz-monitor-i-lekki-screen-tearing-w-cs-go/?do=findComment&comment=4037045

 

Tryb Motion 240 nic nie daje ustawiałem to jest na prawde dziwne uczucie jakby ktoś z 144 hz ustawił na 100 hz nie widać tego mocno ale idzie odczuć i nie ma tak gładkiego obrazu jak tutaj tylko coś jednak haczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...