Skocz do zawartości
KonradDos

Lumia 640 XL Dual Sim Windows 10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od niedawan jestem posiadaczeem Lumii 640 XL LTE, która działa pod obsługą systemu WP 8.1. Poszperałem w internecie i znalazłem, że telefon ten dostał WP 10. Niestety gdy wchodze w ustawienia telefonu i sprawdzam dostępne aktualizacje, to ukazuje mi się, że najnowsze aktualizacje zostały zainstalowane. Czy wiece może jak zaktualizować moj telefon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupiony został ten telefon - w jakimś sklepie/komisie czy prostu z salonu operatora ?

 

Domyślny wariant to CV PL - on dostał update 08.07.2016 , wersja z Orange dostała 12 czerwca update , Play/Plus/T-M nie mają własnej wersji - u nich występuje bazowa wersja CV PL .

 

PS. Jaki masz dokładnie model - zwykły 640 XL LTE czy 640 XL Dual SiM ?

 

Bo w przypadku wersji 640 XL LTE non DS nie ma update dla fonów z orange .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 87 punktów IQ i nie wiem co to google. W szkole nauczyli mnie tylko wspaniałego PurePC. Zawsze powtarzali mnie, że jeśli tutaj mi nie pomogą, to nigdzie indziej nie powinienm szukać pomocy. Tak też robię, stosuje się do zaleceń wielkich i zarazem najmądrzejszych nauczycieli na świecie. 

 

Mój model, to Dual Sim i został chyba kupiony w Biedronce... Tak więc jest bez operatora. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Zakochany Graham

Mam 87 punktów IQ i nie wiem co to google. W szkole nauczyli mnie tylko wspaniałego PurePC. Zawsze powtarzali mnie, że jeśli tutaj mi nie pomogą, to nigdzie indziej nie powinienm szukać pomocy. Tak też robię, stosuje się do zaleceń wielkich i zarazem najmądrzejszych nauczycieli na świecie. 

 

Mój model, to Dual Sim i został chyba kupiony w Biedronce... Tak więc jest bez operatora. 

 

Widze ze jestes fanem DOSa.

Ja chowalem sie na 6.22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 87 punktów IQ i nie wiem co to google. W szkole nauczyli mnie tylko wspaniałego PurePC. Zawsze powtarzali mnie, że jeśli tutaj mi nie pomogą, to nigdzie indziej nie powinienm szukać pomocy. Tak też robię, stosuje się do zaleceń wielkich i zarazem najmądrzejszych nauczycieli na świecie. 

 

Mój model, to Dual Sim i został chyba kupiony w Biedronce... Tak więc jest bez operatora. 

 

Daruj sobie.

 

Windows 10 + Lumia 640 XL update jest ponad twoje siły żeby w wynikach znaleźć informację nt. aplikacji Upgrade Advisor

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...