Skocz do zawartości
maxymili

Smartfon z Androidem do 800pln

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle to mi powie nie tylko google ale i allegro
Ale dodatkowo potrzebuję:
-aparat tylny nie wystający, 13 mpx, dobre zdjęcia i filmy fhd
-2 sim i równocześnie działające złącze na dodatkową pamięć
-brak czytnika linii papilarnych, po cholerę eksportować odciski rodziny na chińskie serwery?
-niezła bateria
-wyświetlacz IPS dobrej jakości

No i tak, szukałem i znalazłem kilka, jak xiaomi, ale one mają czytnik linii papilarnych, budzący moją nieufność.
Polećcie coś bez czytnika a spełniający pozostałe wymagania pls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał radiergummi, czytnik linii papilarnych to opcja ktora domyslnie jest wyłączona, jesli sam jej nie włączysz to będziesz odblokowywał telefon tak jak każdy inny. Ja szczerze nie kojarze by jeszcze jakas firma robiła porządne telefony bez hybrydowego złącza sim/sd. Wiec ten wymóg skreśla ci chyba wszystkie konkretne telefony. Gdyby nie to, mozna bez problemu polecic Redmi Note 3 pro, wersje 3/32, ale z chinskiej a nie polskiej dystrybucji. Z mniejszych to np Mi4c.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod temat.

 

Do około 800 zł.

 

Mocna beteria

Dużo jazdy na GPSie

Fajnie gdyby był dobry aparat

Koniecznie trzy przyciski fizyczne pod ekranem, nienawidzę tych ekranowych.

 

Ekran, wydajność w grach i benchach mnie nie obchodzi.

 

Myślę nad Redmi 3S lub Redmi 4 z polskiej oficjalnej dystrybucji.

 

Kupował ktoś z Chin? Bardzo złe opinie o sklepach z ali czytam. Z Chin jest fajny LeEco Cool1. 5.5" to już trochę dużo ale podwójny aparat może to zrekompensować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmusza mnie nikt do korzystania z czytnika, ale to jest jak posiadanie telewizora. nie musisz oglądać, ale twoje dzieci czy tego chcesz czy nie włączą i puszczą bajkę. To samo było by w przypadku czytnika linii. Nie masz nigdy wystarczającej kontroli, jeżeli chcesz więc zabezpieczyć rodzinę przed inwigilacją i kopiowaniem linii papilarnych to  bezpieczniej nie mieć takiej opcji, tak samo, jak bezpieczniej nie mieć telewizora.
No po prostu nie chcę czytnika.


ok, znalazłem taki jakiego potrzebuję:
http://www.youtube.com/watch?v=b48ogKz_zrM
Co sądzicie o tym modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą propozycją będzie XIAOMI...

 

Procesor świetny lecz -> bateria będzie szybko szła, chyba że ograniczmy rdzenie.

 

Redmi note 2, świetny telefon naprawdę godny polecenia.

 

Link do specyfikacji: http://www.mgsm.pl/pl/katalog/xiaomi/redminote2/Xiaomi-Redmi-Note-2.html

 

A pieniądze za niego..? Śmieszna sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...