Skocz do zawartości
baku626

Problem ze sterownikami GTX 860m w Lenovo y50-70

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam problem ze sterownikami karty graficznej GTX 860m w moim laptopie. Kiedyś miałem podobny problem, lecz po odpowiednim wydaniu poprawki sterownika przez Nvidie wszystko minęło aż do teraz. Chciałem zaktualizować sterowniki do najnowszej wersji (378.49), gdyż dawno tego nie robiłem. Po zainstalowaniu najnowszych sterowników nie mogłem uruchomić żadnej gry. Ogólnie błąd dotyczył sterowników, bądź DirectX. Odinstalowałem owe sterowniki przez DDU, by wykonać następnie czystą instalację starszych sterowników. Problem powrócił lecz w innej formie. Gry uruchamiają się, lecz wydajność jest bardzo słaba, w porównaniu do tego co było przedtem - 10-20 fps (CS:GO 40 fps). Po próbie włączenia panelu sterowania NVIDIA wyskakuje błąd "Ustawienia ekranu NVIDIA nie są dostępne. Użytkownik nie korzysta obecnie z monitora podłączonego do karty graficznej NVIDIA". Czy ma ktoś pomysł jak to rozwiązać ? Może ktoś miał podobny problem ? Poniżej specyfikacja mojego laptopa. Pozdrawiam

 

Lenovo y50-70

i7-4710HQ

GTX 860m

8GB RAM

Win 8.1 Pro

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...