Skocz do zawartości

Aktualności

Artykuły

Może Cię zainteresować

Redmi Note 3 Pro vs Redmi 4 Prime

Rozpoczęty przez raggy, lut 12 2017 18:14
telefon xiaomi redmi

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

raggy
  • raggy
  • Początkujący uczestnik
  • Użytkownik
  • 10 postów

Jak w temacie. Jakies porady, sugestie zawsze mile widziane. 

Redmi Note 3 Pro - z tym modelem ponoc sa problemy jezeli chodzi o dostanie euti/szkla na global version w jakosci zadowalacej ;/
Najtaniej co widzialem, to 900 - https://www.pepper.p...our-gogow-37799

i mam cene nizsza niz Redmi Note 3 Pro z Carrefour'a (nawet wliczajac w to ubezpieczenie od vat'u), tylko trza poczekac na dostawe

• -1
  • Do góry
  • Napisano 12 luty 2017 - 18:14

Orgiusz
  • Orgiusz
  • newborn
  • Stały użytkownik
  • 17011 postów

Przede wszystkim Note 3 z SD650 na rynek europejski ma B20. Redmi 4 Prime - szczerze nie wiem czy już wyszedł międzynarodowy. 

Oba fHD, N3 0,5" większy przy takiej samej baterii.

• 0

あなたは運が不足しています

• Do góry
  • Napisano 12 luty 2017 - 18:27

DarkSoul88

To nie lepiej kupić wersje nie global redmi note 3 pro? Chyba że tak ci zależy na paśmie b20. Bo note 4 ogolnie ma słabszy procesor, zrobiony co prawda w 14nm zamiast w 28 przez co będzie bardziej energooszczędny, ale ogolnie jest słabszy niz snap 650 w note 3 pro. Poza tym ilośc romów do wgrania na xda, pod note 3 pro "kenzo" jest ogromna, no i nie będziesz mial problemów z etui etc. Kumpel zakupił wersje International czyli Kate, w pazdzierniku i do teraz pokrowca normalnego kupic na to nie moze. Note 3 pro ma tez wiekszy ekran.

Tutaj jest w sklepie technos za 900 zł, kumpel kupował tam Mi Max i nie było zadnych problemow. 

http://www.technos-o...-(srebrny).html

Jest to wersja Kenzo o ile dobrze wiem.

Użytkownik DarkSoul88 edytował ten post 12 luty 2017 - 18:35

• 0
  • Do góry
  • Napisano 12 luty 2017 - 18:30

Tyran1918

Bo note 4 ogolnie ma słabszy procesor, zrobiony co prawda w 14nm zamiast w 28 przez co będzie bardziej energooszczędny, ale ogolnie jest słabszy niz snap 650 w note 3 pro.

Akurat tutaj jest mowa o Redmi 4 Prime, a nie Note 4, bo on raczej szybko na nasz rynek nie wejdzie. Miał dopiero premierę z procesorem Snap 625. Niby w obu ten sam procesor ale to inne modele, a Redmi 4 Prime ma być dostępny w Polsce. Może nawet jeszcze w tym miesiącu lub w marcu.

• 0
  • Do góry
  • Napisano 12 luty 2017 - 18:37

KAX_
  • KAX_
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 3630 postów

Przede wszystkim Note 3 z SD650 na rynek europejski ma B20. Redmi 4 Prime - szczerze nie wiem czy już wyszedł międzynarodowy. 

Redmi 4 Pro czy tam Prime ma oficjalny Global MIUI, tylko wersja standard jeszcze nie ma.

• 0

Intel i5-4570 + Scythe Katana 3 | ASRock B85 Pro4 | Radeon R9 270X | G.Skill Ripjaws 8GB DDR3 | OCZ ModXStream Pro 500W

SSD Crucial M550 + HDD Samsung F3 | SONY BRAVIA KDL-32W705B  | Asus XONAR D1 + Microlab SOLO 6C

| Fujitsu Siemens S6410 C2D T7500 2GB RAM + SSD Kingstone V300 |

• Do góry
  • Napisano 12 luty 2017 - 18:41

SOOB3K
  • SOOB3K
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 103 postów

Siema,

podlaczam sie pod watek, Panowie jaki telefon od Xiaomi polecicie do kwoty 600PLN? Z malym +/- cenami prosze sie sugerowac na allegro czy tez innych portalach ktore maja normalne ceny tych telefonow :)

Edit: ogladam to, ale gubie sie w tym jego filmiku bo strasznie chaotyczny jest

Użytkownik SOOB3K edytował ten post 12 luty 2017 - 19:41

• 0
  • Do góry
  • Napisano 12 luty 2017 - 19:35

raggy
  • raggy
  • Początkujący uczestnik
  • Użytkownik
  • 10 postów

i tak i nie albowiem jak sprawdzalem pasmo b20 (800mhz) jest wykorzystywane tylko obecnie przez plusa (ja wlasnie bede migrowal przy telefonie z plusa do virgin)

Akurat tutaj jest mowa o Redmi 4 Prime, a nie Note 4, bo on raczej szybko na nasz rynek nie wejdzie. Miał dopiero premierę z procesorem Snap 625. Niby w obu ten sam procesor ale to inne modele, a Redmi 4 Prime ma być dostępny w Polsce. Może nawet jeszcze w tym miesiącu lub w marcu.

i dlatego porownywalem cenowo te dwa modele - prime (lub pro jak niektorzy go nazywaja) na ibuygoo wraz z ubezpieczeniem od vatu (ok 50% taniej niz ekstra 23% vat) wychodzi cenowo prawie tak samo

wiec zostaje wybor albo R3N pro w wersji CN i bujanie sie z euti / szklem (patrzac po lawinie komentarzy o nie, to zlote grale) lub w wersji chinskiej (bo pasma i tak moj operator nie wykorzystuje) lub nowszy model (R4Prime/pro) w bardzo podobnej cenie

• 0
  • Do góry
  • Napisano 12 luty 2017 - 21:32

Tyran1918

Siema,

podlaczam sie pod watek, Panowie jaki telefon od Xiaomi polecicie do kwoty 600PLN? Z malym +/- cenami prosze sie sugerowac na allegro czy tez innych portalach ktore maja normalne ceny tych telefonow :)

Jak na Allegro to do 600 zł dobrym wyborem będzie Redmi 3S. Trochę słabszy jest Redmi 4A, ale można go kupić w większości znanych sklepów z pewną gwarancją. Jak znajdziesz do tej ceny Redmi 3S to będzie to najlepszy wybór.

i tak i nie albowiem jak sprawdzalem pasmo b20 (800mhz) jest wykorzystywane tylko obecnie przez plusa (ja wlasnie bede migrowal przy telefonie z plusa do virgin)

i dlatego porownywalem cenowo te dwa modele - prime (lub pro jak niektorzy go nazywaja) na ibuygoo wraz z ubezpieczeniem od vatu (ok 50% taniej niz ekstra 23% vat) wychodzi cenowo prawie tak samo

wiec zostaje wybor albo R3N pro w wersji CN i bujanie sie z euti / szklem (patrzac po lawinie komentarzy o nie, to zlote grale) lub w wersji chinskiej (bo pasma i tak moj operator nie wykorzystuje) lub nowszy model (R4Prime/pro) w bardzo podobnej cenie

Wydajnościowo lepszy będzie Redmi Note 3, ale mi osobiście bardziej do gustu przypadł wygląd Redmi 4 Pro. Czytałem również opinie, że w Note 3 zdarzają się popalone piksele, ale jak jest w Redmi 4 to nie wiem. Gęstość pikseli lepsza w Redmi 4 Pro ze względu na mniejszy ekran. Ciężko zdecydować, bo modele różnią się nieuansami. Takie suche dane http://www.mgsm.pl/p...2520/13806/0/0/ Może poszukaj testów aparatów i to pomoże zdecydować.

Użytkownik Tyran1918 edytował ten post 12 luty 2017 - 22:34

• 0
  • Do góry
  • Napisano 12 luty 2017 - 22:30