Skocz do zawartości
lucek091

Ultrabook ~3500 zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chciałbym kupić ultrabooka. Zależy mi na tym aby miał 13-14 cali. 

 

Przeznaczenie praca biurowa, programowanie, filmy, seriale, przeglądanie internetu.

Grać w gry nie będę :)

 

Będzie stale podłączony pod monitor 24-27 cali więc dobrze żeby na monitorze była przyzwoita rozdzielczość.

 

Zastanawiam się nad sprzętem używanym, bo w tej cenie ciężko o coś nowego i solidnego. Chyba, że jest inaczej to wyprowadźcie mnie z błędu :)

 

http://allegro.pl/laptop-ultrabook-asus-ux305la-fc007t-win-10-i6717487628.html

 

http://allegro.pl/hp-elitebook-840-g3-i5-8gb-256gb-ssd-fhd-07-2019-i6712644493.html

 

Szczególnie zastanawiam się nad tym drugim. Jest to dobra oferta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba wyglądają bardzo fajnie.

Ta używka mnie kusi cena. Po cyklach ladowan widać, że mało używany. Dodatkowo cena 2500zl, z której mógłbym pewnie znegocjowac dodatkowe 100-200 : P

 

Ten HP to fatalny wybór i nie zaprzątać sobie nim głowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok jasne :)

 

Z tych dwóch bardziej podoba mi się Lenovo, bo ma mniejszą 'obudowę' wokół ekranu. Jest zbliżony do Dell'a XPS, a on mi się mega podoba, tylko niestety kosztuje ~6000zl :(

 

 

Są może jeszcze jakieś inne modele wyglądem zbliżone do XPSów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...