Skocz do zawartości
Skreedi

Wybór telewizora FHD pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam się do zakupu jakiegoś taniego telewizora 1080p do konsoli/komputera (głównie filmy i gry) w okolicach 2000zł. Co w tej cenie dobrego można znaleźć? Przeglądałem na szybko RTVEUROAGD i pierwsze co w oczy się rzuca to:

 

1. http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/sony-kdl-40wd655.bhtml

2. http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-43lh630v.bhtml

 

Z innych polecanych: 

 

Sony KDL-43W755C - Niedostępny

PHILIPS 40PFH6550/88 - To nie ten sam, stary, dobry Philips tylko jakaś chińska firma ukrywająca się pod tą marką

PANASONIC TX-40DS630E - z tego co ogarnąłem to chyba wysoki input lag

 

Szukam, przeglądam i czytam ale wychodzi na to, że większość dzisiejszych, tanich telewizorów ma duże input lagi, a starsze, legendarne telewizory już są niedostępne.

 

Telewizor będzie wisiał na ścianie, zaraz nad monitorem, więc troszkę trzeba będzie wzrok podnieść ale wszystko w granicach rozsądku. Głównie konsola i ewentualny film z netflixa, rzadko coś z peceta więc na to nawet nie patrzę, dla niego jest monitor. Nie potrzebuję SMART TV (chociaż będzie to plus), 2 HDMI wystarczą, 4K i HDR to na razie dla mnie śpiew przyszłości więc też nie chcę kupować czegoś drogiego na lata, tylko coś do końca tej generacji (2 - 3 lata).

 

Mam nadzieję, że uda się coś znaleźć, dopłata ~200zł też nie powinna być problemem jeśli byłoby warto.

Edytowane przez Skreedi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...