Skocz do zawartości
SiwyTM

Monitor do gtx'a 1070 24/25/27 cali do 1500/2000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako iż na monitorach w ogóle się nie znam, a kupuje niedługo komputer to też chciałbym byście pomogli mi wybrać dobry monitor do gier jak i filmów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG 29UC88-B i do filmów i do gier to ultrawide, jak do gier FPS to te z odświeżaniem 120-165hz a jeśli nie grasz za bardzo w FPS-y to monitory WQHD (potocznie zwane 2K) np. Dell U2715H

Co do lg to odpada, zaś jeśli chodzi o dell'a to oglądałem kilka filmików i wygląda bardzo fajnie, ale nie wiem czy ten monitor nie będzie za dobry do gtx'a 1070 w wiedźminie czy też bf'ie 1. 

Tak w ogóle szukałem monitorów trochę mniejszych i znalazłem pewnego asusa 

 

Edytowane przez SiwyTM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro ja w 4K gram w niektóre gry całkiem sensownie powyżej 30 klatek to do 2.5K starczy Ci na razie GTX 1070.  8GB VRAM i wydajność  zbliżona do 980Ti.  Także spokojnie pograsz w Wiedźmin 3. Jak brać  27' to tylko 2560x1440p . 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie też w jakiej odległości siedzisz od monitora? Bo jeśli jakaś większa to możesz próbować 27 cali i 1080, żeby zachować moc karty. W przeciwnym razie, bo chyba większość siedzi przy biurku w niedużej odległości, ten Asus 24 cale będzie dobry, do tego ma G-Sync i matową matrycę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie też w jakiej odległości siedzisz od monitora? Bo jeśli jakaś większa to możesz próbować 27 cali i 1080, żeby zachować moc karty. W przeciwnym razie, bo chyba większość siedzi przy biurku w niedużej odległości, ten Asus 24 cale będzie dobry, do tego ma G-Sync i matową matrycę.

Jeżeli chodzi o odległość to jest to coś około 60 cm, a co do tego asusa to tu mam dylemat, bo matryca to TN, o niej trochę czytałem i w sumie większość to wady, ale też dużo osób pisało że niby droższe tn'ki nie odbiegają od matryc ips aż tak bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...