Skocz do zawartości
Champioon

komputer do 3 tys Euro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , Mam pytanko do was ,

,  Chce kupić komputer za około 12 tys zl, (jakieś miedzy 2-3 tys Euro) I mieszkam w Holandii wiec pewnie bd problem z dostawa , ale i tej problem się jakoś rozwiąże .

Potrzebuje porady specjalisty o dobranie do mojego zestawu (kompa) odpowiednich podzespołów.  Ja się tam  mało na tym znam, ale nie chciałbym by to się wszystko zepsuło po roku lub by było dziadowskie. Nigdy nie składałem komputera a co dopiero za taka cenę . wiec boje się bym coś nie zepsuł.  chciałbym tak wydać te pieniądze by na moim komputerze mógł grac w gry przez około 3-5 lat bez żadnych problemow i spadek fps lub jakieś ścinki na full HD.  Na pewno chciałbym by miał dobre chłodzenie , gdyż pracuje w restauracji i komputer znajduje się nad piecem od pizzeni. wiec podłoga tam zawsze jest ciepła. i ciepło grzeje mi komputer .Tak wiec chciałbym by to była Taka moja Bestia do grania :D  Proszę o pomoc .  

 

 

 

Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcje masz 2 .

 

Kupujesz gotowy zestaw w sklepie w PL np. w morele i wysyłasz go do NL albo szukasz sklepu na miejscu - czy to stacjonarny czy to przez neta .

 

Wstępnie proponuję coś takiego za ~8500 zł wraz z systemem Win 10 Box .

 

I7 7700K + TR Macho X2 , Asus Z270-A Prime , Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 3000 mhz CL15 , IChilli GTX1080 8GB DDR5X , Samsung 850 EVO 500GB & Toshiba 2TB , Phanteks Entoo Pro & Corsair RM650X 650W .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...