Skocz do zawartości
Modryyy

Radeon RX470 strix - PROBLEMY

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne próbujesz zainstalować nowe sterowniki np. 17.2.1 albo 17.3.1.

Wiedz że od listopada 2016 AMD nie wydało sprawnych sterowników, a to co Ci się dzieje to jeden z ich licznych problemów.

Odinstaluj sterowniki programem display driver uninstaller i ściągnij oraz zainstaluj sterowniki 16.11.5.

 

Tapatapatap Moto X Style

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne próbujesz zainstalować nowe sterowniki np. 17.2.1 albo 17.3.1.

Wiedz że od listopada 2016 AMD nie wydało sprawnych sterowników, a to co Ci się dzieje to jeden z ich licznych problemów.

Odinstaluj sterowniki programem display driver uninstaller i ściągnij oraz zainstaluj sterowniki 16.11.5.

 

Tapatapatap Moto X Style

dobra bajka smoki w niej są ? 

AMD nie ma żadnych problemów ze sterownikami w ostatnim czasie bardzo się przyłożyli, wypuszczają nawet stery szybciej od nviidi a to ona ma teraz przesrane ze sterownikami 

 co potwierdzi wielu użytkowników na forach (głównie zagranicznych) dużo jest też na BF 1 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy kisi się na jednym monitorze. Wszystko powyżej sterowników 16.11.5 dla posiadaczy R9 200/300 jest bezużyteczne z powodu pamięci które blokują się na 150mhz na konfiguracjach wielomonitorowych i jedno również. Nie wiem co za cudowne fora zagraniczne czytasz ale na pewno nie te co ja, wystarczy chodźby sobie wejść na forum od AMD gdzie również możesz znaleźć informacje o problemach które ma autor.

No tak, ale przecież jak AMD zaczęło wydawać 10 sterowników miesięcznie to trzeba ich ślepo chwalić po latach niedosytu co nie?

Niech autor spróbuję zainstalować starsze sprawdzone sterowniki, może będą działać, nie ma nic do stracenia.

 

 

Tapatapatap Moto X Style

Edytowane przez GeMtin1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] dla posiadaczy R9 200/300 [...]

 

Ale tu jest mowa o rx400. Nie wiem, nie sprawdzałem innych for ani nie szukałem, więc może 400-ki też się łapią na ten bug.

Ale u mnie na rx480 od MSI to starsze sterowniki 16.cośtam cudowały (pusta zakładka Wattman itp), a na nowych 17.2.1 chodzi jak ta lala. Główny monitor podpięty pod DVI, dodatkowy (TV) pod hdmi. Używając CheVolume mogę grać na głównym monitorze w czasie, gdy moja luba ogląda film z netu na TV. Czasem (raz przez ostatni tydzień) wykrzaczyło grę (Bioshock remastered) po kilkukrotnym Alt-Tabie. Poza tym nie zarejestrowałem innych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...