Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Wczoraj w nocy padło mi mobo (ASUS pro gaming Z170) Mam nadzieję że 6700K przeżył. Fantastycznie k!@#. Potrzebuję dobrej stabilnej płyty na Z270 (bo tak :) z nvme, dobrym  dźwiękiem, RAID konieczny. Bez wifi.  

 

Proszę doradźcie mi na jakie modele mam zwrócić uwagę. Cena nie jest najważniejsza.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta Asusa padła ? Pewnie sekcja zasilania padła.  Jaki masz zasilacz tak w ogóle ?

 

 

 Co do płyty to polecam ASRock ww.  Asus troszkę ostatnio  podupadł jesli chodzi o jakość wykonania.  To nie ta sama firma, którą niegdyś znałem i chwaliłem, a ceni się  nadal wyżej niejeden producent. 

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zanim otworzylem temat, to chcialem ci polecic Asus Z270F Gaming, ktorego sam posiadam, ale teraz to by bylo troche nie na miejscu :P pamietam jak mnie Devil przestrzegal przed asusem, na razie wszystko spoko u mnie  :smoke: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż na to nie ma reguły jakiejś, ale awaryjność jest większa. W serwisie do którego moja płyta ASUSA mi powiedzieli że to czesto się zdarza. Częściej niz w przypadku MSI np.    Ogólnie jest tak, że ASUS kiedyś  przyjeęo się jako  porządna marka i robiąca produkty dobrej jakości. Oszem jako tako pod tym względem wypadają dobrze, ale do czas jak  się  nie trafi na felerną sztukę.  Dlatego jakbym miał coś  brać to od ASRocka lub MSI ew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta Asusa padła ? Pewnie sekcja zasilania padła.  Jaki masz zasilacz tak w ogóle ?

 

 

 Co do płyty to polecam ASRock ww.  Asus troszkę ostatnio  podupadł jesli chodzi o jakość wykonania.  To nie ta sama firma, którą niegdyś znałem i chwaliłem, a ceni się  nadal wyżej niejeden producent. 

Zasilacz Seasonic SS-660KM

Dziękuję Wam za wszystkie opinie. Wybór padł na Asrocka K6. Asus powędruje do serwisu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...