Skocz do zawartości
Gość Nissan.Qashqai

Przeprosiny.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nissan.Qashqai

Dzień dobry szanowni forumowicze. 

Zwracam się do was wszystkich, zarówno tych "starych forumowych wyjadaczy" jak i zupełnie nowych użytkowników forum purepc.pl.

 

Chciałbym wszystkich serdecznie przeprosić za moją forumową aktywność, która mówiąc krótko nie była najwyższych lotów. 

Cechowała się głównie:

a) prześmiewczym tonem

b) niskiej jakości humorem

c) dyskusyjną zawartością merytoryczną

d) spamowaniem - produkowaniem setek, nikogo nie interesujących postów dotyczących głównie mojego realnego zycia

 

Od mojego ostatniego logowania minęło trochę czasu. Miałem po drodze różne osobiste zawirowania itp, które jednak uświadomiły mi jak bardzo negatywny wpływ miałem na wizerunek forum PPC. 

Swoimi nieprzemyślanymi wypowiedziami NIE TYLKo osmieszałem siebie, jako osobę kryjącą się za avatarem i tzw nicknamem, ale również obniżałem poziom merytoryczny forum.

 

Jestem tutaj od czasow tweak PL i Pana Lisowskiego, czyli od prawie 2003 roku. I niestety przez caly ten czas, zarowno kiedys - kiedy bylem mlodszy, jak i obecnie , doprowdzilem do totalnego zdeprecjonowania swojego wizerunku. Nawet jezeli jestem tylko linijka tekstu i obrazkiem, to jednak gdzies tam jestem/egzystuje. 

 

Wiem ze doprowadzilem do sytuacji gdzie generalnie (TAK CALY CZAS JESTEM SWIADOMY podziału na  swiat realny/ swiat cyfrowy ) moja osoba tutaj jest synonimem blazenady, idiotyzmu, kretynizmu itp. 

 

Pisze tego posta poniewaz mam sentyment do tego forum. Nie mam zamiaru juz byc aktywny, marnowac czasu na nic nie wnoszace, puste posty. 

 

Nie mam zamiaru juz wylewac tutaj smutkow i swoich frustracji o ktorych wstydzilem sie powiedziec ludziom z mojego otoczenia, wstydzac sie tego ze uznaja mnie za slabego. 

 

 

Nie mam zamiaru juz byc tzw celebryta testowego. 

 

Przepraszam za to wszystko. 

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

13 lat starań to może czas się wylogować raz na zawsze ? Jest przecież Pclab benchmark, onet, WP. Może tam ?  Załurz fan page na fejsiku. Wrzuć koniecznie swoje zdjęcie i opisz się  i podziel się swoimi problemami. Miłośników przybędzie. Ale zrób to dopiero jak fejsik wprowadzi no like. Koniecznie dopiero wtedy nie wcześniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...