Skocz do zawartości
pl3bs

BŁĄD BSoD POMOCY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Od miesiąca czasu mój komputer boryka się z zamieszczonym poniżej problemem dotyczący Blue Screen'a.

Otóż podczas codziennego korzystania z komputera a konkretnie oglądania filmu nagle pokazał się Blue Screen po czym "Dumping physical memory to disk" zaczął ładować się do 100 po czym komputer się resetował i tak w kółko...

W normalnym Trybie Windows nic nie dawało, w powrocie do ostatniej dobrej konfiguracji również.

Jedynie w trybie awaryjnym udało mi się uruchomić komputer po czym udało mi się cyknąć więcej zdjęć dotyczących owego problemu.

Pracuję na Laptopie Toshiba a300-233 z systemem operacyjnym Windows Vista Home Premium 32bit.

Nie mogę sobie z tym poradzić..

Bardzo Was proszę o pomoc!

Pozdrawiam,

Kuba.

 

post-214594-0-91573900-1491157389_thumb.jpg

post-214594-0-85608600-1491157419_thumb.jpg

post-214594-0-26310400-1491157429_thumb.jpg

post-214594-0-64688600-1491157436_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po testach HDD sprawny, Mem test RAMU też sprawny.


Po zrobieniu testów BSoD programem WinDbg po zrobieniu !analyze ukazała się linijka " Probably caused by: AtihdLH3.sys. (AtihdLH3+449a)" co zrobić z tym plikiem? Usunąć i będzie działać normalnie czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten plik jest częścią sterowników audio od AMD , może ci siada karta muzyczna lub graficzna ew. tylko uszkodzony sterownik .

 

Na początek usuń stery od karty graficznej i je zainstaluj na nowo , zobaczymy czy pomoże .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...