Skocz do zawartości
Krzysiek7

Laptop do 2200 zł dla członka rodziny

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Zostałem poproszony o pomoc w wyborze laptopa dla mojego taty. Będzie go głównie używał do przeglądania filmów i zdjęć, korzystania z internetu oraz pracy w programach office. Główne wymagania to matowa matryca oraz obecność systemu operacyjnego. Jest jeszcze jeden problem, muszę za niego zapłacić bonami także kupno przez internet odpada. Muszę skupić się na sklepach typu euro rtv czy media ex. Wybrałem już dwie propozycje, możecie mi powiedzieć, który laptop jest lepszy? Może macie jeszcze inne propozycje? Z góry dziękuję za pomoc.

 

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/dell-vostro-3568-i3-6006u-4gb-500gb-w10-pro-czarny.bhtml

 

http://www.mediaexpert.pl/laptopy/laptop-hp-250-g5-w4m89ea-,id-738077#tab_description

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź do jakiegoś marketu i przy kasie poproś kogoś czy możesz zapłacić bonem - pewnie sodexo? 

Tak, to bony sodexo. Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. Chciałem, zamówić laptop przez internet z opcją odbioru i płatności w sklepie stacjonarnym.

Niestety nie jest on dostępny w moim mieście, tak poza tym czy lenovo nie ma opinii, że tworzą słabej jakości laptopy?

 

Który laptop, z tych co wymieniłem, według ciebie jest lepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skupmy się na moim wyborze, który laptop jest lepszy?

Witajcie,

Zostałem poproszony o pomoc w wyborze laptopa dla mojego taty. Będzie go głównie używał do przeglądania filmów i zdjęć, korzystania z internetu oraz pracy w programach office. Główne wymagania to matowa matryca oraz obecność systemu operacyjnego. Jest jeszcze jeden problem, muszę za niego zapłacić bonami także kupno przez internet odpada. Muszę skupić się na sklepach typu euro rtv czy media ex. Wybrałem już dwie propozycje, możecie mi powiedzieć, który laptop jest lepszy? Może macie jeszcze inne propozycje? Z góry dziękuję za pomoc.

 

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/dell-vostro-3568-i3-6006u-4gb-500gb-w10-pro-czarny.bhtml

 

http://www.mediaexpert.pl/laptopy/laptop-hp-250-g5-w4m89ea-,id-738077#tab_description

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to bony sodexo. Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. Chciałem, zamówić laptop przez internet z opcją odbioru i płatności w sklepie stacjonarnym.

Niestety nie jest on dostępny w moim mieście, tak poza tym czy lenovo nie ma opinii, że tworzą słabej jakości laptopy?

 

Który laptop, z tych co wymieniłem, według ciebie jest lepszy?

 

Lenovo tworzy słabej jakości laptopy? Moim zdaniem to bzdura.

 

Zacznijmy od tego, że zrzucanie wszystkich sprzętów do jednego wora to głupota ale mimo wszystko ciężko byłoby mi się zgodzić.

Sam byłem posiadaczem Lenovo G710 I5, GT720M, 16GB RAM, i jedyne co mógłbym zarzucić marce to tysiące błędów na jednej z dwóch kości pamięci RAM, co i tak w użytkowaniu nie przeszkadzało.

Miałem styczność z B50-80 miałem go cztery tygodnie na testach. Bardzo dobry procesor plus pojemny dysk w połączeniu z aż 4 GB pamięci RAM tworzy kawał dobrego sprzętu w swojej klasie. Godny polecenia laptop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma producent kości ram do marki laptopa? Lepiej sprawdź te kości pojedyncze.

 

Co ma wariant konfiguracyjny do konstrukcji?

 

Może te błędy faktycznie nie wynikające z winy producenta, lecz chciałem zwrócić uwagę jednak na to że warto pomimo tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...