Skocz do zawartości
DziubekR1

Asus UX410UA vs Lenovo IdeaPad 710s vs Dell E7470

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

W sumie sam nie wiem po co zakladam ten topic, bo po testach widze, ze lapy sa na tak dobrym poziomie, ze chyba bede musial rzucic moneta :) Ale moze a noz widelec szanowni forumowicze naprowadza mnie na cos, co przegapilem.

 

Generalnie patrzylem na rozne firmy, HP Elitbooka 1020 G1, Acera S13 S5 i pare innych, ale w koncu na placu boju zostaly Asus UX410UA vs Lenovo IdeaPad 710s vs Dell E7470.

 

Za Asusem przemawia 14" w obudowie 13" i do tego wolny slot 2.5" SATA, a akurat mam Plextora 256GB SSD co mi sie wala po pokoju nieuzywany. Do tego mam juz 5 lat Asusa N76VZ (kupiony dzieki testowi na notebookcheck i opiniom z tego forum), ktory chodzi jak zloto juz 5 lat i wyglada jak nowy, zero zuzycia. Minusem natomiast jest kultura pracy - https://www.notebookcheck.net/Asus-ZenBook-...w.192282.0.html - w waszym tescie jest napisane, ze to wczesny model, to moze cos sie poprawi, ale nie widzialem zadnej opinii na ten temat.

 

Za Lenovo przemawia doskonale wykonanie, laptop wyglada pieknie, jest malutki, podobno jest rowniez cichy. Cenowo podobnie jak Asus, sprzetowo rowniez, tyle ze nie ma slotu na 2.5" SATA, wiec moj nieuzywany Plextor dalej bedzie sie walac po pokoju :)

 

Jest jeszcze Dell E7470 w podobnej cenie - http://allegro.pl/dell-e7470-i5-8gb-256gb-p-kl-fhd-ips-w10-7p-3ynbd-i6719896326.html?fromVariant=6719897450 - powiem szczerze, że gwarancja 3 lata NBD kusi, do tego ma chyba wyjscie na 2.5". Niestety piszą w recenzji, że piszczą cewki, co mnie nie dziwi, bo wszystkie biznesowe Delle jakie widziałem miały super ciche wentylatory i super głośne cewki... A to może mnie wkur... 

 

Sam nie wiem, moze cos poradzicie, z gory dzieki.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...