Skocz do zawartości
MowMiMiszczu

Problem xfx radeon 7870 2gb DD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam niedawno kupilem grafike xfx radeon 7870 Dd 2gb po zainstalowaniu sterownikow odpalilem gre rainbow six sige.Wszystko bylo fajne az w pewnym momencie wyskoczyly mi chyba artefakty (nie jestem w 100% to trawalo mniej niz sekunde) po czym znikly najczesciej takie cos wyskakuje mi przy ladowniu mapy podczas grania ani razu mi nie wyskoczyly. Oczywiscie nie zawsze ,czasami w ciagu 2 godzin z raz wyskoczy lub wcale i niestety tylko w rainbole najczesciej to spotykam.Sprawdzalem tez inne gry :wot,cs, fallout new vegas, the crew i nic poza falloutem gdzie raz nagle cos takiego mi wyskoczylo. Testowalem w benchmarkach furmarkach i occt i nic sie nie pojawialo, karta pod obciazeniem 99% nie przekracza 89 stopni. Oczywiscie w rainbole zobaczylem tez inne problemy np jak wyjde w obronie na dwor to obraz zaczyna mi skac zwlaszcza nad drzewami widac to najbardziej choc tutaj musze powiedziec ze po zmienieniu monitora na taki ktory obsluguje wyzsza rozdzielczosci np 1650x1050 problem prawie zanikl.Nie wiem czego to wina czy sterowniki-gra czy wina samej karty.

 

Moj komputer

Intel xeon 5450 3.0ghz

Asrock p45 turbo twinz 2000

8gb ram ddr3 1333mhz

Xfx radeon 7870 Dd

Chieftec 560W

Wd blue 1tb

 

Sterowniki crimson 17.4.4 na nowszych pojawial sie co jakis czas pasek czarny na ekranie jak zmienilaem na starsze problem znikl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...