Skocz do zawartości

Aktualności

Artykuły

Może Cię zainteresować

Laptop do grania i pracy biurowej

Rozpoczęty przez SOOB3K, maj 18 2017 14:59

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

SOOB3K
  • SOOB3K
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 96 postów

Siema, 

poszukuje laptopa ktory posluzy chociaz tyle jak nie wiecej lat co moj Sony VAIO, chcialbym na tym laptopie pograc w stalych 30fps we wszystkie nowe gry oraz gry multiplayerowe, prowadze rowniez firme i potrzebuje tez zeby ten laptop pracowal dlugo na baterii. Oraz byl wygodny w uzytkowaniu. Moja praca to zamawianie produktow do firmy online oraz prowadzenie dokumentacji. 

Cena mysle ze do 2,500zl brutto. 

• 0

grzechotnik

Przerabiałem ten dylemat jakiś czas temu. Raz, do pracy i grania lepiej sprawdzają się osobne sprzęty (produktywność, awaryjność itd.). Dwa, z Twoim budżetem nie znajdziesz sensownego laptopa (nowego), który spełni oczekiwania odnośnie grania w nowe gry, nawet w marnych 30 fpsach.

Użytkownik grzechotnik edytował ten post 18 maj 2017 - 16:17

• 0

Prosaid
  • Prosaid
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 1060 postów

Za mały budżet aby zagrać w nowe gry (nawet używki), nawet PC w tej cenie był by problem.

Z nowych w tej cenie max to Acer E5-575G i3-6006U/8GB/500/Win10 GT940MX

Testy graficzne znajdziesz tutaj: https://www.notebook...X.156033.0.html

Do pracy biurowej i mniej wymagających gier czy nawet średnich jako tako wystarczy.

• -2

Szukasz pomoc z wyborem laptopa Pisz.

Jestem równiez na gg: 1484081

SOOB3K
  • SOOB3K
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 96 postów

W domu kupuje PCta na lato, a na teraz potrzebuje laptopa. Czasami wyjezdzam na kilka dni i potrzebuje laptopa do hotelu, laptopa do firmy czy tez jak czekam w aucie po kilka godzin na odbior towaru z ocynkowani to milo jest sobie pograc na laptopie. 

Ile bym musial wydac zeby pograc w Rocket League, GTA V, PUB oraz inne ktore wpadna mi w oko? Nie musze miec wszedzie detali na ultra. 

• 0

Prosaid
  • Prosaid
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 1060 postów

Podałem Ci testy grafiki sam ocenisz.

Z używanych dostaniesz GTX960m - https://www.notebook...M.134976.0.html

• -1

Szukasz pomoc z wyborem laptopa Pisz.

Jestem równiez na gg: 1484081