Skocz do zawartości
Crescendo1

Dobre słuchawki bezprzewodowe

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pojęcia co kupić i w jakim budżecie. Myślę że coś od 80zł do 250zł. Ogólnie chciałbym wydać jak najmniej jednak zależy mi też na dobrej jakości dźwięku. W grę wchodzą również zagraniczne sklepy i allegro.

Słuchawki będą służyć do słuchania muzyki, szybkiej, rockowej we Flac (bo czemu nie) z telefonu ze Snapdragonem 820. W miarę możliwości żeby korzystały z różnych standardów które posiada ten układ. Mam też viper4android.

Ważne żeby były składane i nie były zbyt duże jak np

https://img.grouponcdn.com/deal/jbvAvyP4WbpjbsKyZWfR/8h-1500x900/v1/c700x420.jpg

Mam tylko wątpliwości co do tego jak grają

 

Ciekawi mnie też jak sprawa wygląda z bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi, istnieją jakieś dobre konstrukcje w przystępnej cenie? Nawet jeśli dźwięk będzie nijaki

Edytowane przez Crescendo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dousznych jednak zrezygnuje więc tylko niewielkie nauszne. (któryś raz z rzędu przestała działać jedna słuchawka i mam już dosyć przewodów)

Co do przedziału cenowego, nie wiem po prostu od jakiego progu kończą się słuchawki 'byle grały' a zaczynały jakieś warte polecenia dlatego jest tak szeroki.

Z wymienionych przez ciebie najbardziej zainteresowały mnie DTX 501 chociaż te Marshalle kuszą...

Edytowane przez Crescendo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nostradamusku powiedz mi czy takie douszne jak brainwavz dorownują dźwiękiem nausznym ? Mam nauszne pioneery których praktycznie nie używam bo są po prostu ogromne, niewygodne i zajmują sporo miejsca na moim małym biurku. Myślę że małe słuchawki douszne to jest to czego potrzebuję ale nigdy nie miałem dousznych. Poleć mi jakieś tak do 400-500zł....Nie jestem audiofilem, przede wszystkim wygodne i trwałe.

Edytowane przez Novice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś zalinkować te Marshalle lub jakiekolwiek inne? Albo mam problem z odróżnieniem od przewodowych albo kosztują 300-400zł

Ale i tak muszę się jeszcze zastanowić czy chce wydać 250 czy wezmę coś za ~150 więc chętnie usłyszę też parę tańszych propozycji

 

Jutro z rana chciałbym zamówić

Edytowane przez Crescendo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś zalinkować te Marshalle lub jakiekolwiek inne? Albo mam problem z odróżnieniem od przewodowych albo kosztują 300-400zł

Ale i tak muszę się jeszcze zastanowić czy chce wydać 250 czy wezmę coś za ~150 więc chętnie usłyszę też parę tańszych propozycji

 

Jutro z rana chciałbym zamówić

 

http://technos-online.pl/marshall-major-i-sluchawki-nauszne-z-mikrofonem.html

 

wiralesy są niestety duużo droższe, norma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłem się z dyskusji ponieważ irracjonalnie wybrałem przewodowe brązowe Marshalle Major 2 ;) Irracjonalnie czyli po wyglądzie i marce, nie ważne czy jakieś inne grałyby lepiej.  Ale w końcu zamierzam chodzić w nich po ulicy więc dobrze jeśli wyglądają i pasują do ubioru. Tak to pewnie wybrałbym wspomniane Soundblaster Jam, praktycznie nie czuć ich na głowie i są jednobryłowe czyli mniejsza szansa że coś się zepsuje.

Ogólnie to jakość wykonania Marshalli genialna, sam dźwięk także nie gorszy zwłaszcza z włączonym DDC w ViperFX

Edytowane przez Crescendo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...