Skocz do zawartości
netti

Myszka do 250 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako że moje 2 poprzednie myszki (razer deathadder chroma i ss rival 300) się zniszczyły więc poszukuje nowej myszki. Budżet to 250 zł a mój uchwyt to claw grip. Poprzednie myszki nie były pod claw gripa i ręka się trochę męczyła dlatego zależy mi żeby nowa była własnie pod tego claw gripa. Zastanawiałem się nad dość tanim dm1 pro lecz nie jestem pewien czy ona jest na pewno do claw gripu (nie mam gdzie przetestować jak mi leży w dłoni ze względu na średnią dostępność) a jak nie dm to wtedy coś od zowie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech G Pro ciekawa, ale podobno (nie wiem na ile to prawda) ekstremalnie lekko chodzą w niej przyciski. Osobiście mam Logitech G403, w której też lekko chodzą, ale w G PRO podobno jeszcze lżej, co obawiam się, że już będzie niewygodne (łatwo o samoklik od samego położenia palca)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech G Pro ciekawa, ale podobno (nie wiem na ile to prawda) ekstremalnie lekko chodzą w niej przyciski. Osobiście mam Logitech G403, w której też lekko chodzą, ale w G PRO podobno jeszcze lżej, co obawiam się, że już będzie niewygodne (łatwo o samoklik od samego położenia palca)

Dzięki za ostrzeżenie, zaciekawiła mnie ta myszka ale już wiem że jej nie kupie. W DA przyciski już chodzą za lekko i tym mnie bardzo denerwują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2017 o 12:39, niepowstrzymany napisał:

A może Logitech G402? Tu masz reckę, wypada całkiem dobrze, sam korzystałem i jest naprawdę fajna http://pclab.pl/art59023.html

 

W tej recenzji można przeczytać (zobaczyć) że przy 3500 dpi ma już pewne niepomijalne błędy

 

Cytat

 

W rozdzielczości 3500 dpi zauważyliśmy minimalne skoki wskaźnika pod pewnym kątem.

źródło:   http://pclab.pl/art59023-3.html

 

Taka G403 (nowszy model, z lepszym sensorem) przy ustawieniu na to samo dpi ma dużo mniejsze błędy. Także lepiej kupić mysz z większym DPI bo jest z czego "obcinać" uzyskując idealną trakcję przy niższym DPI.

 

No i kupiłem G PRO bo akurat była promocja, a byłem ciekaw jak to z tymi przyciskami, czy faktycznie chodzą tak lekko jak niektórzy piszą. Moja ocena jest taka: mysz Logitech G PRO jest świetna, a przyciski wcale tak strasznie lekko nie chodzą (nie chodzą lżej niż w G403 którą też mam).

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...