Skocz do zawartości
ThimGrim

Klawiatura mechaniczna do pisania

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

szukam jak najtańszej klawiatury mechanicznej do pisania. Nie interesują mnie podświetlenia i inne bajery (mogą sobie być, ale nie muszą) i też zależy mi na tym, żeby literki na klawiaturze wyglądały normalnie - tzn. bez udziwnionych fontów i np. strzałek na wsad*. Klawiatura musi mieć blok numeryczny i może być dosyć spora, jakieś klawisze funkcyjne też by się przydały. Klawiatura nie musi być dostępna w polskiej dystrybucji. Z tego co się orientuję, do pisania najlepsze są przełączniki brown albo blue, ale i tak pracuję w domu, więc jedyna osoba, której mogę przeszkadzać to ja sam... :P

 

* moim początkowym typem był Sharkoon Skiller Mech SGK1 , ale ta klawiatura ma właśnie jakieś udziwnienia na klawiszach. Ale tak poza tym to szukam "czegoś w tym stylu".

Edytowane przez ThimGrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cooler Master MasterKeys Pro L w wariancie z przełącznikami Cherry MX Blue. Użytkuję od kilku miesięcy i na niczym mi się lepiej nie pisało w życiu :)

Tyle, że nie wiem, czy ona łapie się na wymóg "jak najtańszej".

Można trochę zaoszczędzić, wybierając tę samą klawiaturę, jednak w wersji z podświetleniem białym, zamiast kolorowego (RGB).

Jeśli masz dużo miejsca, to dla większej wygody warto dokupić dedykowaną podpórkę pod nadgarstki od Cooler Master.

Edytowane przez SonOfLibertyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...