Skocz do zawartości
Zjacer

Dobra mysz do 10-11 cm długości.

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem, szukam następującej myszy, jeśli już gram, to w jakiegoś overwatcha / heroes of the storm / diablo 3, więc wymagania nie są jakieś wybitne:

 

- do 10, góra 11 centymetrów długości (niestety nie mam dużego łapska)

- 'lekki - dobrze chodzący' scroll (często jakieś bindy pod przewijanie)

- możliwość zmiany DPI, najlepiej gdyby można było w oprogramowaniu sobie zdefiniować własne wartości (sam korzystam raczej z przedziału 1600 - 2400)

- niski LOD (często unoszę mysz)

- preferowany uchwyt claw grip

- do 250 zł

 

Fajnie, żeby przy takiej cenie oprogramowanie było w miarę spokom np. mój A4Tech Bloody A9 ma akurat jedno z gorszych oprogramowań, z którymi się zetknąłem. Brak gumek na przyciskach też byłby przyjemny, z mojej myszki dość szybko zeszły i trzeba było przyklejać Super Glue. :D Nie są to jednak warunki konieczne. Pytam tutaj, bo ciężko w sklepach o filtr długości myszy. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Obczajałem tez myszki w Saturnie (w tym dwie wymienione stąd) i o dziwo Steelseries Rival 100 wygląda na to, ze spełni moje wymagania (a na pierwszy rzut oka tak się nie wydawało). Zapomniałem dodać, że korzystam z przycisków bocznych. W następnym tygodniu pewnie planuję kupić. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...