Skocz do zawartości
Ailambert

Kosmiczne ceny kart gtx 1080 ti ( a także słabszych modeli )!

Rekomendowane odpowiedzi

Ja poważnie myślę nad zakupem EVGA GeForce GTX 1080 CLASSIFIED GAMING za 2427 zł lub MSI GTX 1070 GAMING X 8G za ok. 2000 zł. Jutro się okaże czy naprawdę są dostępne i czy te ceny są prawdziwe. Tam gdzie patrzę taki Asus ROG-STRIX-GTX1080TI-11G-GAMING jest po mniej więcej 3537 zł.

Edytowane przez neoHannibal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy rekord ceny karty gtx 1080 Ti został ustanowiony!!! W sklepie morale.net znalazłem model Palit GeForce GTX JetStream 11GB GDDR5X, za który sklep życzy sobie 6646,13 złotych cebulionów... Ktoś przebije?

https://www.morele.net/karta-graficzna-palit-geforce-gtx-1080-ti-jetstream-11gb-gddr5x-352-bit-dvi-d-hdmi-3xdisplayport-box-neb108t015lcj-1228394/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX1060 za 1999zł na dzień dzisiejszy hehe  Ale i tak najbardziej podoba mi się hasło reklamowe Moreli " Kopiemy FPSY nie bitcoiny!"

 

Co do cen, to chętni na karty za takie ceny są. Gdyby nie było klientów ceny spadłyby (tak wnioskuję).

Edytowane przez Dart9
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej porażają ceny RX 470 i RX 480 na alledrogo odpowiednio 1400-1600 zł i 1600-2000 zł. Przecież za te ceny można kupić GTX 980 Ti, a niewiele drożej GTX 1070.

Edytowane przez neoHannibal
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor tematu napisał w pierwszym poście czego szuka. Ja natomiast zamówiłem  EVGA GeForce GTX 1080 CLASSIFIED GAMING za 2427 zł i niby ma być na 03.07.2017r. ale mam płatność przy odbiorze więc nawet kasy nie mam utopionej, jak coś to do 14 dni mogę całkowicie odstąpić. Jednak wydaje mi się to dobrą ceną, bo ta wersja GTX 1080 chodziła przed podwyżkami cen po ponad 2800 zł.

Edytowane przez neoHannibal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...