Skocz do zawartości
Master2197

Komputer [ok.4000] ładny, gry,programy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć stworzyłem konfigurację i chciałbym żeby ktoś poradził czy wszystko jest okej.Głownie będę na komputerze korzystał z programów do obróbki zdjęć,tabelek itd, ponieważ się uczę ale jak każdy lubię grać w gry: Gta5,FIFA,CS go, LOL.Oglądałem już dużo testów i myślę że powinno chodzić wszystko w ultra/b.wysokich w tych magicznych 60fps.W komputerze chodzi mi również o estetykę i żeby wszystko się jakoś prezentowało dlatego ta obudowa z szybą.Jeżeli mogłoby ktoś polecić inną która będzie również godna uwagi to dziękuję.W konfiguracji nie ma karty graficznej ponieważ wszyscy chyba znają aktualną sytuację na naszym rynku...Ale chciałem tam wsadzić GE Force Gtx1060 Msi gaming X 6bg.Chcialbym usłyszeć kilka słów na ten cały temat

http://www.morele.net/inventory/info/bT0oUp/

Pozdrawiam

Edytowane przez Master2197

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze wolne 500zł to dobrze byłoby zmienić proca na i7-7700K. 8 wątków i dodatkowy cache przydadzą się w nowych grach.

Sytuacja z GPU może potrwać nawet do premiery Vegi (sierpień?) więc gdyby faktycznie tak było to zamówiłbym już w pre-ordzerze żeby mieć pewność że nie wyprzedadzą wszystkiego ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wałkowany ostatnio sporo. Poczytaj wątki z ostatnich 2 tygodni. Ogólnie zaraz zacznie się tutaj debata na temat Intel vs AMD. Ja wybrałem i polecam AMD w tym budżecie (kompa kupowałem tydzień temu) ale jest sporo osób, które obstają przy Intelu. Zasilacz zmień na EVGA 500B 500 W albo jak możesz to najlepiej EVGA SuperNOVA G2 550 W (Komputronik ma obecnie lepsze ceny na zasilacze EVGA). Obudowa fajna, też się nad nią zastanawiałem ale ostatecznie wybrałem Phanteks Enthoo Pro M PTG i jestem średnio zadowolony jednak nie da się ukryć że Enthoo Pro M jest najprzestronniejszą z Midi Towerów. Inną alternatywą jest też Fractal Design Define S ale panel jest z pleksi a nie hartowanego szkła jak w dwóch poprzednich przypadkach. Generalnie jak weźmiesz tego be quiet! Pure Base 600 Window Orange to mógłbyś zdać relację z wrażeń, bo ja mam jeszcze tydzień żeby zwrócić mojego Enthoo Pro M PTG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wałkowany ostatnio sporo. Poczytaj wątki z ostatnich 2 tygodni. Ogólnie zaraz zacznie się tutaj debata na temat Intel vs AMD. Ja wybrałem i polecam AMD w tym budżecie (kompa kupowałem tydzień temu) ale jest sporo osób, które obstają przy Intelu. Zasilacz zmień na EVGA 500B 500 W albo jak możesz to najlepiej EVGA SuperNOVA G2 550 W (Komputronik ma obecnie lepsze ceny na zasilacze EVGA). Obudowa fajna, też się nad nią zastanawiałem ale ostatecznie wybrałem Phanteks Enthoo Pro M PTG i jestem średnio zadowolony jednak nie da się ukryć że Enthoo Pro M jest najprzestronniejszą z Midi Towerów. Inną alternatywą jest też Fractal Design Define S ale panel jest z pleksi a nie hartowanego szkła jak w dwóch poprzednich przypadkach. Generalnie jak weźmiesz tego be quiet! Pure Base 600 Window Orange to mógłbyś zdać relację z wrażeń, bo ja mam jeszcze tydzień żeby zwrócić mojego Enthoo Pro M PTG.

Jakiego amd-ka wybrałeś? Cooler też kupiłeś bo z tego co wiem to w amd są boxowe chłodzenia?A co do obudowy to Szczerze mówiąc straszną mam ochotę żeby wsadzić w obudowę ledy i połączyć to z płytą główną a w przyszłości pewnie jakieś chłodzenie cieczą czy coś ale no chyba nie tylko mi chodzi o to żeby się komputer świecił "jak psu jajca" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącę między wódkę a zakąskę. Nie chcę wciskać ryzena ale jedno mnie zastanawia.

:)

Jak można dzisiaj, wybierając procesor na przyszłość, decydować się na i5 4c/4t ? W troszkę niższej cenie jest już 6c/12t.

 

... żeby nie było... bierz i5, będzie Pan zadowolony.

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącę między wódkę a zakąskę. Nie chcę wciskać ryzena ale jedno mnie zastanawia.

:)

 

Jak można dzisiaj, wybierając procesor na przyszłość, decydować się na i5 4c/4t ? W troszkę niższej cenie jest już 6c/12t.

 

... żeby nie było... bierz i5, będzie Pan zadowolony.

 

;)

No teraz to będzie noc rozmyśleń,tyle ludzi każdy inne opinie na temat ryzenów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...