Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Mam bardzo istotne pytanie. Natomiast chciałbym kupić sobie mikrofon (nie wiem chyba pojemnościowy). Średnio się znam na mikrofonach i 600zł to jest max!

Chciałbym na USB, z wbudowaną kartą dźwiękową, gdyż komputerowa to zwykła, nie za dobra.

Sprawa przeznaczenia go jest następująca: Będzie to nagrywanie dźwięku przede wszystkim monologu czyli nagrywki / streaming jakieś trailery itp. na YT-> przede wszystkim TO, na razie nie przewiduję nic innego. Oczywiście te co zaraz wymienię, które biorę pod uwagę ze względu na ich popularność, one są z góry przeznaczone do wokalu i innych takich.

Te co znam, co słyszałem lub widziałem u innych youtuberów:

- Blue Yeti                  https://www.ceneo.pl/37538679#mh=n5X2CPOR94004blueyPExh1JBeS5h0HXYrUmtGiEkyhOQpTqygRccgXpH1Gw_ssUMtuswc0O8JD5KF5uwO1iU-eyiufyTcZ62JxuhCGrWIq2tE9iLmdalCCkHbzSLXhAIuV9SLuE2IoUGlHAtj_uuH_-LPagnstukXylKuMkAKLS6LWt2oOrGkrk0Bem3vWdkSE6cZA2

- G-Track                   https://www.ceneo.pl/51509912#mh=B1F2mOQp21006samsonACG1D2k5Mnlaxf2UzFZJxyEkyhOQpTqy8ySK_qjYze5zSM516X-z92pQFRD8iHRh46FXdlKgSFOkf4UobS917VzBAfKkjUvhUaQCSdEOif1euIpnM8j-UxWnNlHx5zwL5CnHIg0ADw93iBV1_yCOaPIdbPI0AoofXKM9KD78l-DLEQRnM-bygDnV-LTDAhQO0

- auna MIC-900B       http://www.electronic-star.pl/Studyjny-zestaw-mikrofonowy-mikrofon-statyw-mikrofonowy-pop-filtr-czarny-fonowy_i208340.htm?gclid=Cj0KEQjwp83KBRC2kev0tZzExLkBEiQAYxYXOikkNK-9cC6Fgj0uFbMe8DyXhlew20qQfGxj9mdRFeMaAvI08P8HAQ

 

I teraz sprawa wygląda tak: one są od najdroższego, tyle że  ten ostatni jest w zestawie, który nawet mnie interesuje(bardziej ten sam zestaw bo o mikrofonie nie mam pojęcia co i jak) .

 

Podsumowując nie wiem który kupić mogą być inne niż te, ale mówię chciałbym za tyle pieniędzy kupić już taki z jakością najlepszą jak na tę cenę :P G-Track i Blue Yeti najbardziej popularne w tej branży ;)

Jeżeli macie jakieś inne to podajcie! :) Potrzebuję dobrej w MIARĘ rozpisanych wypowiedzi :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cos jak Samson Meteor? Kupilem go sobie z mysla o skypie, ale jak przegladalem recenzje i YT to z powodzeniem ludziki robia na nim podcasty czy filmy na YT. No chyba ze po prostu kup jakies Focusrite Scarlett Solo z ich mikrofonem w zestawie, ew. sam interfejs i jakiegos chinola do tego, z tego co na YT widac, to juz na starcie zestaw mozna zrobic lepszy niz blue yeti, nie mowiac o samej opcji wymiany mic w przyszlosci na cos jeszcze lepszego (at-2020)

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...