Skocz do zawartości
gawlito

Laptop do 1300

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów , poszukuje laptopa do 1300 zł. Który będzie mi służył do przeglądania internetu , czasem oglądnięcia jakiegoś filmu , lub zrobienia czegoś w programach typu word albo Excel. Możliwe że jakaś gra przeglądarkowa typu plemiona albo cs 1.6 żeby poszedł było by fajnie. Ale najważniejsza uwagę chciałbym poświęcić aspektom użytku codziennego które wymieniłem na początku. Serdecznie dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej chodzi mi po prostu o użytkowanie które polega na przegladaniu Internetu i oglądaniu filmów. Nie muszę mieć jakiejś mega bestii. Po prostu żeby spełniał te funkcje. A co do systemu, z tym nie ma problemu, wgram go sobie sam jeżeli będzie taka potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak brał nowy -chociaż z i3 6006. W/w HP , ma na "karku" już ok. 4 do 5 lat = z baterią może być różnie , z dyskiem itd ...

http://allegro.pl/laptop-lenovo-v110-i3-6006u-4gb-500gb-dvd-torba-i6882836811.html

Edytowane przez Phill76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie "okazji" - kojarzy mi się z zakupem 10 -15 letniego diesla do 100kkm :)

Przynajmniej nowy i ma 2 lata GW , 6006U ma niskie TDP i nie powinno paść aż tak szybko znów, ograniczona jest kwota = cudów nie zrobi się ... ja bym używki raczej omijał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...