Skocz do zawartości
potteralien

Problem prawdopodobnie ze sterownikiem nvidia w nowym laptopie

Rekomendowane odpowiedzi

Laptop Clevo N870HJ z gtx 1050 - laptop uzywany 4 dni ~ kupiony bez systemu

 

Po zainstalowaniu systemu operacyjnego (reinstalowałem system 3 krotnie  - próbowałem zarówno na windows 10 home trial  i pro trial) oraz wszystkich sterowników dostarczonych na płycie (z wyjątkiem tych z zakładki optional) pojawiają się mikro przycięcia kursora myszki które trwają około sekundę - widoczne na załączonym filmie na youtube Film1. Widoczne są one zawsze gdy pojawia się niebieskie okno systemu windows np. podczas kombinacji klawiszy ctrl alt del, lub podczas instalacji programu. 

Te mikro przycięcia znikają jeśli zostanie aktywowana karta graficzna nvidia 1050 widoczne to jest na filmie - Film2. Jakimś cudem karta graficzna nvidia aktywuje sie tylko do tego ekranu i nie wiem jak to zmnienic  - nie widze tej opcji w sterownikach nvidia. Po czystej instalacji windowsa 10 problem nie wystepuje , nie występuję także po instalacji samych sterowników intelowskich, pojawia się w momencie instalacji sterowników nvidia. 

 

 

Załączone linki do filmów na youtube:



 

 

ps. taki sam problem jest na starym laptopie samsunga (win10) wiec moze tak juz musi byc XD
Edytowane przez potteralien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...