Skocz do zawartości

Aktualności

Artykuły

Może Cię zainteresować

Montaż monitorów na uchwycie

Rozpoczęty przez antonow, lip 24 2017 21:30
monitory

3 odpowiedzi w tym temacie

antonow
  • antonow
  • Początkujący uczestnik
  • Użytkownik
  • 2 postów

Mam zamiar kupić dwa monitory z cienkimi ramkami. Zastanawiam się jak je potem ustawić. Lepiej je postawić stadardowo na stopkach obok siebie czy może przymontować je razem za pomocą podwójnego ramienia? Gdzieś taki pomysł zobaczyłem i w sumie to mi się spodobał. Ktoś już tak może ma i mógłby się podzielić tajemną wiedzą? :P

• 0

Klaus
  • Klaus
  • Prezes Giełdy Rolnej
  • Moderator
  • 16270 postów

To może kup jeden monitor ultra wide i po kłopocie.

• 0

Acer Veriton M4610G > @i5 2320 > 16GB DDR3 1333MHz > WD5000AAKS & WD20EARS & M5S & W10 > SH-S223C > ATX-350-60THN

MSI Wind U100, Dell E6400 @ SSD TS128GSSD370S

Brother HL-5240

jAPko

Spoiler

Ghostman
  • Ghostman
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 131 postów

Ja mam coś takiego w domu  ART L-02. Fajna sprawa, produkt chiński, ale bardzo solidny. Spokojnie można się na tym huśtać.

• 0

delete
  • delete
  • Początkujący uczestnik
  • Użytkownik
  • 5 postów

Masz do wyboru dwa warianty jeśli chodzi o uchwyty. Albo ramię montażowe mocowane do blatu albo uchwyt/stojak. Przede wszystkim oszczędzasz dzięki temu miejsce na biurku, bo albo redukujesz stopkę do jednej, albo pozbywasz się stopek w ogóle. Do tego można jakoś sensownie ogarnąć kable żeby się nie poniewierały dookoła i nie robiły sztucznego bałaganu. No i z połączeniu z cienkimi ramkami będzie to ładnie wyglądać. Ultra wide to też jakieś rozwiązanie, ale co kto woli. Ja postawiłem jednak na ramię mimo wszystko i nie narzekam (kupiłem dokładnie to: https://iiyama-sklep...s1002c-b1-.html, solidne, łatwe w montażu). Fakt, że były i tańsze, widziałem, ale doszedłem do wniosku, że nie będę jakiegoś dziadostwa lichego kupował.

• 0

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: monitory