Skocz do zawartości
Lewy1106

Zestaw do gry max. 7000

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zmęczył mnie już mój stary laptop i chcę znowu przejść na stacjonarkę, jednak dawno, dawno wypadłem z obiegu sprzętowego i potrzebuję waszej pomocy. Docelowy build już mam, chciałbym poznać wasze opinie na temat słabych stron tego kompletu, co ewentualnie w nim zmienić ? Budżet max 7000 zł. Musi mieć kartę sieciową Wi-fi, brak możliwości pociągnięcia kabla. Generalnie ma to służyć do gier i przetrwać parę lat, nie jestem zwolennikiem upgrade'owania kompa co chwilę.

 

 

Procesor: Intel core i7700K
Karta graficzna: MSI GeForce GTX 1070 GAMING X 8GB
Chłodzenie CPU: be quiet! Dark Rock 3
Zasilacz: SilentiumPC 650W Enduro FM1 v2 Gold
płyta główna: MSI Z270 GAMING M3
Pamięć RAM: G.SKILL 16GB 3000MHz ripjaws v cl15 RED (2x 8GB)
Dysk SSD: Samsung 500GB 2,5'' SATA SSD Seria 850 EVO
Dysk HHD: Toshiba 1TB 7200obr. 64MB P300
Karta sieciowa: ASUS PCE-AC56 (1300Mb/s a/b/g/n/ac)

Obudowa Fractal design Meshify C

 

Monitor już mam: ASUS ROG PG279Q 27"

 

Poproszę o sugestie i konstruktywną krytykę :D

Edytowane przez Lewy1106

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak idiotyzmem byłoby nie poczekać - a ten co minusuje właśnie dał popis "bystrosci " swojego "mózgu"

skoro premiera ma być 21 sierpnia to warto czekać i sprawdzić jak wypadnie w testach [ i jakie bedą ceny - raczej nie sądzę aby były wyższe niż 6jajkowca na lga 2066]

rozumny człowiek jak nie bedzie zadowolony to zawsze może kupic 7700K - [a jeżeli wypadnie dobrze to  spodziewałbym się też używek i7K na alegro od zapaleńców w rozsądnych cenach - to wciąż bardzo dobry procek]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...