Skocz do zawartości
AiXen

Jaki modem USB LTE do 150zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem za bardzo obeznany w tym temacie, dlatego postanowiłem udać się z pomocą do Was :).

Modem będzie używany w laptopie we Francji (LycaMobile) i w Polsce (Play). Czy taka konfiguracja będzie odpowiednia, czy jest możliwość zakupu takiego sprzętu, żeby działał zarówno w tej, jak i w tej sieci? 

 

Moje znaleziska: 

ZTE MF823 - ok 130zł

Huawei E3272s-153 - ok. 150zł (używany, opłaca się?)

HUAWEI E3272 - ok. 150zł

Huawei E3372 - ok. 210zł (to już lekko ponad budżet, ale jeśli okaże się, że jest naprawdę niesamowity, to kupię).

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania jednak były nieco inne niż myślałem, dlatego nabyłem inny sprzęt. Myślę, że mimo wszystko trafiłem dość dobrze, bowiem kupiłem Huawei E5573 za 160zł. Urządzenie te obsługuje LTE i jest naprawdę proste w konfiguracji. W przypadku play nie musiałem tworzyć nowego konta, ale prędkość transmisji jest naprawdę przyzwoita, nie wspominając już o zasięgu. Jest to bardzo wygodne urządzenie, można je zabrać wszędzie, o ile jest naładowane :) i cieszyć się szybkim dostępem do internetu.

 

Jeśli ktoś obserwował ten temat, albo sobie czyta, to mogę gorąco polecić ten produkt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...