Skocz do zawartości
wyborlapka

Laptop do 3000 do pracy/biura/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przeglądałem parę tematów, ale laptopy tutaj polecane są nieraz niedostępne. Szukam fajnego laptopa, który posłuży lata. Oczywiście matryca matowa, ssd, chciałbym go czasem zabrać na wakacje/podróż, żeby mieć podgląd na to co się dzieje  Nie chce mi się grac w gierki.

 

Tutaj jeden z polecanych przez was chyba: https://www.x-kom.pl/p/337465-notebook-laptop-156-acer-f5-573g-i5-7200u-8gb-1201000-win10-gf940mx-fhd.html?partnerid=100448925&sm12=MzA=&ts=1499623730&token=3e1d3155e6eab3ce490a1453fb11c8ee

 

Doradźcie coś jeszcze. Bo tym stronkom nie ufam, typu ranking laptopów itd

Edytowane przez wyborlapka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak system jest mi potrzebny. 

 

 Acer Aspire 5 tutaj bym musiał ssd kupić? 

pojemność dysku nie ważna w sumie. Wystarczy mi w sumie te 256GB sd.

 

ASUS R558UA-DM966T mogę gdzieś zobaczyć jakąś recenzje tych lapków.

 

Najbardziej interesuje mnie cena/jakosć

 

 

Jeśli chodzi o czas pracy, ile dzisiejsze lapki wytrzymują? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanie czy te sklepy tylko instaluja windows 10 czy daja płytkę z windowsem, czy może jest tam fabrycznie zainstalowany windows 10? Bo bym wolał sam zainstalować niż ufać, że sklep zainstalował z płytki. 


na allegro windows 10 klucze po 4,90 ? o co chodzi?


naszło mnie sporo wątpliwości, tak samo jeśli chodzi o dysk ssd? to też sklep może wyciagnąc ten fabryczny i wsadzić jakiś gorszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obraz Windowsa jest na dysku , jak włączysz laptop będzie się instalował .. klucz jest "zaszyty" w UEFi , choćbyś stracił dysk ( uszkodzenie itp. ) z płyty/USB , z czystą "instalką Win10" zainstalujesz go i aktywuje się sam ..Z obrazu jest łatwiej, bo są sterowniki itd. od razu- choć niekiedy warto trochę "naddatku" odinstalować ...

 

Windows za 4,90 = szukanie naiwnych na jakieś nielegalne klucze etc ...

 

Dyski ssd wbudowane -od razu-przez producentów mogą -po prostu -być , te z tańszych ... lub- nawet w przeważającej większości są .

Edytowane przez Phill76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obraz Windowsa jest na dysku , jak włączysz laptop będzie się instalował .. klucz jest "zaszyty" w UEFi , choćbyś stracił dysk ( uszkodzenie itp. ) z płyty/USB , z czystą "instalką Win10" zainstalujesz go i aktywuje się sam ..Z obrazu jest łatwiej, bo są sterowniki itd. od razu- choć niekiedy warto trochę "naddatku" odinstalować ...

 

Windows za 4,90 = szukanie naiwnych na jakieś nielegalne klucze etc ...

 

Dyski ssd wbudowane -od razu-przez producentów mogą -po prostu -być , te z tańszych ... lub- nawet w przeważającej większości są .

no dużo tych naiwnych... kilka tys sztuk sprzedanych, podobno te klucze pochodzą od zniszczonych/uszkodzonych komputerów. 

 

Czyli lepiej taki dysk ssd samemu kupić widzę. Co do windowsa to chodzi mi głównie, żeby tam syfu nie było, że ktoś jakiś obraz przerobił i wstawił jakies keylogery, tak mialem przy win xp pare lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...