Skocz do zawartości
kfjatu

Laptop do pracy - 2500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrzy forumowicze,

 

W miarę możliwości uprzejmie proszę o poradę w sprawie zakupu następującego sprzętu:

 

1. Czego szukam?

Laptopa do pracy w cenie do 2500 zł

 

2. Wielkość matrycy (w calach)?

14'-14,9'

 

3. Do czego będzie wykorzystywany?

Do pracy biurowej oraz w terenie. Zależy mi aby laptop chodził płynnie w trakcie korzystania z obszernych baz danych, standardowych programów biurowych, przeglądanie internetu, oglądanie filmów w wysokiej rozdzielczości oraz wykorzystywaniu prostszych narzędzi w prostszych programów graficznych.

 

4. Czy musi być z systemem?

Tak

 

5. Czy zwracasz uwagę na wykonanie oraz kulturę pracy?

Wolałbym aby laptop był wykonany z lepszych jakościowo elementów niż plastik.

Zależy mi na cichej pracy i dobrej wentylacji sprzętu

 

6. Dodatkowe uwagi

Nie jestem wielbicielem sprzętu firmy Asus. Z drugiej strony zawsze bardzo dobrze pracowało mi się na Dellach.

Z uwagi na to, że leptop będzie wykorzystywany również w terenie zależy mi na matowej matrycy.

 

Proszę też o ewentualne komentarze na temat tej pozycji:

http://allegro.pl/dell-latitude-e7440-i5-4300u-16gb-256gb-mat-w10-i6944475517.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Acategory&bi_c=YTI0YmVhMWMtMDJkMi00Y2M4LTgxYjMtMzkwN2Q1YzFhN2FmAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=f91d2ccd-02d9-44ca-8ac7-4210db7988a7

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Edytowane przez kfjatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...