Skocz do zawartości
AiXen

Laptop do pracy 1500zł~

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam laptopa dla znajomej mi osoby, ale raczej to nie jest istotne w tym momencie.
Wymagania to, żeby był w miarę szybki, tak aby korzystanie z podstawowych funkcji nie było udręką. 
Zastanawiam się nad jakimś i3, ale z dyskiem SSD, 4GB RAM, a jak nie to i5 8GB RAM i nieco lepsza grafika. Laptop ma być nowy, może być z allegro, a w tym licytacja. Używane odpadają, z wystawy też, nie wspominając o odnowionych. 
Tak wstępnie znalazłem coś takiego, warte to jest uwagi?
Laptop Lenovo B51-80 i5-6200U 4GB 500GB W10 - http://bit.ly/2xj2ZvF

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj w wśród biznesowych modeli poleasingowych zamiast w używanych po serwisowych konsumenckich !

Dobra rada, a jak nie poleasingowe to te ze sferis są okej? Dzisiaj dostałem nowe wytyczne i nie wiem jeszcze czy ta osoba chce w ogóle ryzykować kupować "powystawowy" model.

Edytowane przez AiXen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tandetny plastik w którym zawiasy wyłamują mocowanie do matryc? Plastik fantastic - dobry model na 12 miesięcy i do kosza bo nie uznają ci gwarancji.

Nowe laptopy od 2000zł warto kupować, taniej się to po prostu nie opłaca.

Rozumiem, właśnie takich wpisów oczekwiałem. Możesz mi podesłać jakieś przykłady, konkretne modele które są godne uwagi?

Co sądzisz o outletach od X-kom? Ceny też są okej i sami wspominają o ryskach, np.: LINK.

Edytowane przez AiXen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...