Skocz do zawartości
gruby2580

Komputer + LCD , Streaming

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zastosowanie komputera : Gry + STREAMING
  • Maksymalna kwota : ok 4500 zł - jestem w stanie nagiąć budżet jeśli ma to odzwierciedlenie w wydajności.
  • Kiedy zamierzam kupić komputer? : do miesiąca? zależy od cen.
  • Których części potrzebuję : Cały komputer
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie wiem, możliwe
  • Rozdzielczość mojego monitora i model : Proszę o propozycję monitora dobrego do grania oraz stremowania. Będę miał dodatkowy jeden monitor + ewentualnie laptopa
  • Specjalne wymagania 
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Brak.
  • Własna propozycja zestawu :
  • http://www.morele.net/inventory/info/lng2CJ/  (zestaw za 3600 wzięty z poradnika + drobne modernizacje)

 

Witam, 

 

Jestem skłonny kupić zestaw komputerowy chyba ten za 3600 zł. Tylko bez dysku magnetycznego a powiększony SSD. ( w przyszłości sobie dokupie zew. magnetyczny dysk) Tylko teraz nasuwa się pytanie czy warto zaczekać aż wyjdą nowe procki od intela? Czy to obniży  nieco ceny? Może poczekać na wyprzedaże poświąteczne? Tylko czy wtedy trafi się akurat obniżka na poszczególne podzespoły które mnie interesują? 

 

Ogólnie chciałbym zacząć streamować więc mam nadzieje że taki zestaw by mi na to pozwolił. 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez gruby2580

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poczekał do początku października na ceny 8 generacji intela. Ryzeny na pewno nie podrożeją, a najpewniej cena R5 1600 spadnie.

Płytę bym wolał ASUS PRIME B350-PLUS lub ASRock AB350 Pro4.

Obudowa nie najgorsza, ale ma fatalnie wymyślony przepust na kabel EPS.

Monitor ma dosyć mocno rozjechane kolory i wpada w niebieski. Tu bym nie oszczędzał i kupił coś uniwersalnego np. XB2783HSU-B1DP

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...