Skocz do zawartości
metiu6

Problem ze sterownikami Nvidia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !
Problem mój polega na tym że po wgraniu najnowszych sterowników graficznych Nvidia 385.69 WHQL przy korzystaniu z Firefoxa i z YouTube po jakimś czasie wyskakuje czarny obraz na monitorze i nic nie można zrobić i trzeba robić restart! Siedzę teraz na sterowniku 382.53 i to jest sterownik który działa prawidłowo i wszystko jest okey , wszystkie sterowniki które wyszły po tym sterowniku robią mi właśnie czarny ekran plus zniekształcenia dźwiękowe , wiecie takie buczenie itp. Gry i ogólnie Windows na najnowszych sterownikach chodzą dobrze , dzieje się to tylko podczas korzystania z Firefoxa.Próbowałem wielu rzeczy ale nic nie pomaga. Wyłączyłem przyspieszenie sprzętowe w FF , usunąłem Flash Player i dalej nic!
Bardzo będę wdzięczny za jakieś porady!
Pozdrawiam

Ps:

Sprawdzałem  w Chrome i Operze jest tak samo , sterownik 382.53 jest okey ,wszystkie stery które wyszły po tym sterowniku wywalają się w przeglądarkach!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GEEFORCE 760 GTX . Przeinstalowałem system zainstalowałem najnowszy sterownik Ni-vidi i dzisiaj już nawet nie na przeglądarce tylko tak oglądałem film i po jakimś czasie znowu wywaliło , wróciłem do starszego sterownika na którym wcześniej było wszystko okey zobaczę jak teraz będzie! Jak teraz wywali na tym sterowniku na którym zawsze było okey to znaczy ze coś ze sprzętem ale jak będzie dobrze to już sam nie wiem co myśleć!

Edytowane przez metiu6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...