Skocz do zawartości
Remi_sz

Bluetooth BT400 + Xbox one pad parowanie..

Rekomendowane odpowiedzi

Jw googlowalem i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. PC nie widzi Pada poprzez Bluetooth gdzie jest taka możliwość z aktualizacja win i pada. Jakieś inne sugestie ? Wszystko co Xbox i Windows pisze na ten temat mam zrobione...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego tu nie rozumiesz ? Samo słowo parowanie już wiesz o co chodzi i idzie się domyślić ze nie działa ta funkcja mimo iż zaktualizowałem win do wersji anniversary, pad został tez zaktualizowany. Problem w tym ze Bluetooth wykrywa inne urządzenia ale nie pada wiec wszystko działa sprawnie oprócz wykrywalności pada. I nie googluj mi "jak to zrobić" bo przejrzałem wszystko co było na uwadze a BT 400 nadal nie wykrywa urządzenia...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://support.xbox.com/pl-pl/xbox-on-windows/accessories/connect-xbox-one-controller-to-pc

 

Z tego co zrozumiałem to nie każdy pad od  Xboxe One można podłączyć za pomocą zwykłego adaptera BT jak BT400 tylko za pomocą dołączonego adpatera od pada.   Nie wiem ile w tym prawdy i czy są jakieś  różne wersje. 

 

Pad od PS4 łączy się  normalnie za pomocą BT, ale trzeba emulować pada OD X360 by działał w każdej grze prawidłowo na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak też pomyślałem że to pewnie ta nowsze wersja Pada będzie działać. Myślę aby nim nie zastapić pada od PS4. Bo mam tylko jeden, a ciągłę przełączanie i parowanie od nowa na PC czy podłączanie kablem do PS4 by się "przełączył" na konsole mnie nudzi. Z drugiej strony nie specjalnie mi dobrze leży w dłoni pod od Xbox'a, więc prościej byłoby dokupić drugi pad PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...