Skocz do zawartości
xBum

Tania i mała drukarka BW

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Potrzebuję czarno białą drukarkę dla mamy, rozmiar i cena(również koszty eksploatacji) odgrywają tutaj pierwsze skrzypce.

Nie bardzo orientuję się w temacie małych drukarek, czy opcja ksera bardzo powiększyłaby rozmiar? Kompletnie nie zależy mi na prędkości wydruku, mama jest nauczycielką i potrzebuję czasami coś w domu wydrukować, a nie chce latać co chwile do punktu ksera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma być tania z eksploatacji to BROTHER HL-5350DN tylko że nie jest ona szczególnie kompaktowa. Kupiłem dwa lata temu do domu i ni wiem, jak wymienia się toner. Zamiennik na 7000 str. do 1000 zł (do stu złotych) kupisz. Samą drukarkę można kupić (używaną) z pełnym tonerem i nowym bębnem z okolicach 200 - 250 zł.

 

Ja mam ciut niższy model bez sieci i dupleksu, nie jestem teraz w domu i podam dokładnie modelu ale wygląda tak samo.

Edytowane przez Klaus
za dużo 000000000000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta HL-5350DN wychodzi rzeczywiście bardzo opłacalnie, ale nie wiem czy nie za duża, znów ta HL-1210W bardzo fajna rozmiarowo ale eksploatacja dużo droższa.

Dziękuję za porady.

 

Znalazłem na allegro zamiennik toneru do HL-1210W jest 10 razy tańszy niż oryginalny... Wtedy eksploatacja by wychodziła bardzo tanio.

Edytowane przez xBum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...