Skocz do zawartości
Sousharu

Problem ze sterownikiem karty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio zmagałem się tutaj z brakiem możliwości zainstalowania sterowników na moim windows'ie. Gdy jednak już udało się je zainstalować widzę problemy w grach. Mianowicie np. podczas gry w cs:go, gra zawiesza się na chwilę, robi się czarny ekran i nie mogę w niej nic zrobić. Ten czarny ekran znika i znów mogę grać, jednak co jakiś czas sytuacja się powtarza, gra się wiesza robi się dosłownie na sekundę czarny ekran i tak przez cały czas grania. Jeśli to ważne to grałem jeszcze w jedną grę - Cywilizacja 6 i tam po pewnym(różnym) czasie grania wywala mi błąd związany ze sterownikiem. Temperatury nie przekraczają 50 stopni. Czasem nawet w przeglądarce obraz na dosłownie chwilkę robi się czarny i wszystko działa znów jak trzeba, jeszcze wyskakiwał błąd w chromie o webGL. Gdy próbowałem obciążyć grafikę w 3dmarku, to komputer się zawiesił i wywaliło bluscreen.


 


Specyfikacja


CPU - AMD Ryzen R3 1200 - Stock


GPU -  msi geforce gtx 1050Ti 4GT OC 4GB GDDR5


MOBO - MSI B350M PRO-VDH - Zaktualizowany do najnowszego biosu


PSU - Vero L2 500W


RAM - Corsair Vengeance LPX DDR4, 8GB(2x4GB), 3000MHz, CL15 


Dysk - Toshiba P300 1TB


Windows Edu N 1703


Testowane na sterownikach 388, 387.92 i 382.53


Na wszystkich jest to samo.. Ktoś ma może jakieś rady?


 

Dodam, że kabel hdmi wymieniłem na dvi i nadal żadnych zmian, zbijałem taktowania i nadal żadnych zmian i do rejestru dodawałem wpis TdrDelay z wartością 8(testowane na DWORD i QWORD), co skutkowało wywalaniem bluescreena, zamiast wywaleniem sterownika.

 

Sytuacja podczas grania wygląda w ten sposób

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...