Skocz do zawartości
kublowski

Obudowa do 400zł.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witajcie,

 

no więc przychodze do was z pytaniem takim jak w tytule, czyli jaką obudowe do 400zł. Od razu mówiąc że szukałem innych tematów o tym, ale albo były stare, albo po prostu nie miały wymagań podobnych do moich. 

 

A więc zaczynając, aktualnie mam Zalmana z3 plus, ale chciałbym zmienić go na coś lepszego, zeby nie było nudno i zmienić troche klimat. A druga sprawa to to że chcialbym jakoś ładnie i bardziej wyeksponować środek. 

 

Wymagania:

 

-najlepiej zeby miala około 47 cm wysokosci (biurko i półka nad nim na więcej nie pozwalają)

 

-panel boczny ze szklem hartowanym

 

-wmiare dobre miejsce na okablowanie (moze byc tunel na dole, gdzie zasilacz)

 

-no standardowo, USB 3.0 conajmniej 1, wejście słuchawkowe i mikrofonowe, na górze obudowy.

 

-minimalizm

 

 W środku będzie Gtx970, thermaltake macho rev. B, i niemodularny zasilacz. 

 

Póki co na oku mam nzxt s340 elite.

 

To chyba wszystko, no i budżet oczywiście 400zł, nagiąć raczej juz nie można.

 

Z góry dzięki i pozdrawiam.

 

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość pablo27

Zobacz obudowę nzxt lexa s. Wygląda rewelacyjnie, tylko nie wiem, czy ją zmieścisz, oraz czy zmieścisz w niej zmieścisz Macho który ma 162mm wysokości, bo jest dosyć wąska. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość pablo27

Enthoo Pro M warto wybrać w wersji  tempered glass, która posiada boczny panel z hartowanego szkła i dwa fany 14fi (1xprzód/1xtył) w standardzie. Nie wszystkie wersje mają dwa fany 14fi w standardzie a cena poszczególnych wersji jest podobna i dlatego warto kupując obudowę zwracać na to uwagę.  Jak ktoś nie lubi szkła, to 2x14fi są również w standardzie w wersji acrylic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...