Skocz do zawartości
MagicPS

Laptop do zastosowania domowego do 2500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam nowy wątek, ponieważ do poprzedniego nie mogę się dostać i nie wiem o co chodzi :<

 

Jak pisałem wcześniej, potrzebuję pomocy w wyborze laptopa dla mojej narzeczonej.

 

Budżet przeznaczony na nowego laptopa bez systemu operacyjnego do 2500 zł. Oczywiście jak najlepszy i jednocześnie jak najtańszy w podanym przedziale

Przeznaczony będzie do zwykłych domowych zastosowań - głównie internet i filmy, ale czasem również mało wymagająca gra, word, excel itp.

Wielkość matrycy nie mniej jak 15,6" i żeby była matowa oraz aby posiadał dysk SSD 256GB. Im bardziej cienki i lżejszy tym lepszy jednak to już jest drugorzędna sprawa.

 

Różnica w porównaniu do poprzedniego tematu:

- jednak bez system operacyjnego

- dysk SSD 256GB

 

Dzięki z góry za pomoc i przepraszam za nowy wątek. Mam nadzieje, że nikt nie będzie karać :)

 

 

P.S.

Mam jeszcze takie pytanie. Jak to jest z konfrontacją DELL vs Lenovo, Acer, Asus? Było coś takiego albo może jest dalej, że Delle wygrywają w takim porównaniu? Czy raczej wszystko jest bardzo podobne jakościowo? Sam osobiście posiadam jeszcze Della Studio 1537, którego kupiłem 8,5 roku temu i generalnie dalej śmiga bez większego zarzutu. Jedynie pół roku temu nagle z dnia na dzień bateria przestała działać.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że szukasz laptopa do zastosowań domowych, wybrałbym sprzęt z serii biznesowej ze względu na lepszą jakość wykonania i wydłużony okres gwarancji do. Skupiłbym się na marce Dell, która nadal ma przewagę na wieloma firmami jeśli chodzi o jakość wykonania, a serwis Della w Polsce jest jednym z najlepszych.

 

Poleciłbym Ci tego laptopa: Dell Vostro 3568 i3-6006U/8GB/256/10Pro FPR

256 GB SSD, 3-letnia gwarancja, matowa matryca a waga jak najbardziej ok. "Niestety" ma system operacyjny, ale teraz większość laptopów go ma ;)

 

Gdybyś miał pytania to pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...