Skocz do zawartości

Aktualności

Artykuły

Może Cię zainteresować

obudowa pod chlodnice 420mm

Rozpoczęty przez Małpożer, lis 18 2017 19:56

3 odpowiedzi w tym temacie

Małpożer

Witam,

Jakis czas temu kupilem chlodnice 3x140mm 60mm  i byla przykrecona do biurka. Ogolnie ostatnio robilem w domu remonty i biurko wylecialo a wpadl stol ;) Ogolnie sklanialem sie do Corsair 900D - nawet znalazlem jakas uzywke tanio, ale... do malego mieszkanka w bloku pasuje jak piesc do oka :/ Takze rozgladam sie teraz za czyms co pomiesci chlodnice 420mm i pozwoli na wrzucenie dluzszych kart - aktualnie cm690 (pierwsza wersja) ledwo miescie w srodku rez z pompa. Szukalem na internecie i przejrzalem kilkanascie tematow ale nie moge nic znalezc, takze jakby ktos mial jakies propozycje to bylbym wdzieczny.

ps. 750d odpada, bo trzeba wycinac 5,25" i do tego max 45mm chlodnica. Jakies wynalazki z milionem zagiec i ledami odpadaja.

• 0

cpu ][ mobo ][ ram ][ gpu ][ ssd + hdds ][ dvd ][ psu ][ display ][ desk-lc hybrid

"Jak to na wojence ładnie, kiedy ułan z konia spadnie. Koledzy go nie żałują, jeszcze końmi potratują."

elh
  • elh
  • Uczestnik
  • Stały użytkownik
  • 458 postów

Ja polecam Phanteks Shift X - jest wysoka i mi weszla chlodnica 560mm a na biurku zajmuje bardzo malo miejsca.

Minusy jest droga i tylko ITX.

• 0

Małpożer

Odpada. Po pierwsze potrzebuje czegos pod ATX. Druga sprawa moze i jest wezsza o 8cm od 900D - ktory swoja droga jest koszmarnie spasowana obudowa :/ - ale wysokosc ta sama i beznadziejne rozplanowanie przestrzeni.

Coraz bardziej sie sklaniam ku zrobieniu zawieszanej tacki z plyta glowna pod biurkiem. Tylko nie wiem, czy zamocowanie jej portami do dolu - karta zwisala by w dol - nie byloby problemow wlasnie np. z wypadaniem grafiki z portu mimo zaczepow :P Opcjonalnie portami do gory i jakis system regulacji wyzej-nizej.

• 0

cpu ][ mobo ][ ram ][ gpu ][ ssd + hdds ][ dvd ][ psu ][ display ][ desk-lc hybrid

"Jak to na wojence ładnie, kiedy ułan z konia spadnie. Koledzy go nie żałują, jeszcze końmi potratują."

Aegirsson
  • Aegirsson
  • Początkujący uczestnik
  • Użytkownik
  • 12 postów

Phantex enthoo primo - big tower https://youtu.be/CIpoC65bpX4

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Dodaj odpowiedź