Skocz do zawartości
rostu0

GTX 660 OC 2gb + Fujitsu ESPRIMO

Rekomendowane odpowiedzi

Co do zasady powinno być ok z korsarzem, o ile nie jest jakoś szczególnie wiekowy.
Z ciekawości: jak prezentuje się reszta specyfikacji? 

procesor E7500 2x2.93 GHz

RAM 2x 2GB nanya 1333 cl9 

 

niestety procka na tej plycie chyba nie podkręce (nie sprawdzałem jeszcze)

zastanawiam się czy sprzęt nie za słaby w stosunku do tej karty?

 

Ogólnie leży u mnie taki komputer a pograłbym w kilka gierek i zastanawiam się czy pójdą na nim gothic3 wiedzmin3 

Choć tutaj widać, że daje rade na podobnym procku i slabszej grafice, tylko zastanawiam sie czy płyta główna będzie wystarczająca.

Edytowane przez rostu0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamien procka na q6600 i będzie sporo lepiej. Za 50zł idzie go czasem wyrwać na all.. Wtedy w  wiedzmina pograsz co prawda będą to niskie detale przy rozdzielczości full hd. Gothic 3 bez problemu na max.

Tak przeglądam i za 50pln można kupić Intel Core 2 Quad Q8300 2.5GHz 4MB - rozumiem, że płyta da radę?

Pytam bo jestem lekko sceptycznie nastawiony do płyt głównych jeśli chodzi o DELL'e, HP'ki (ubogi bios, z fujitsu nie miałem za bardzo styczności), dlatego wydaje mi się, że i tu jeśli chodzi o podkręcanie proca nie będzie opcji.

No ale jeśli płyta nie będzie miała nic do wydajności GTX'a 660 OC to zamawiam CPU - dzięki za podpowiedź.  :grin:

Edytowane przez rostu0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpali bo też w takiej konfiguracji były te delle, na tym chipsecie. Wgraj sobie wcześniej najnowszą wersję biosu jaka jest dostępna na stronie producenta do tego modelu komputera. O podkręcaniu zapomnij.

Dzięki za odpowiedź a jeszcze ostatnia kwestia odnośnie płyty głównej (to mi nie daje spokoju :wink2: )- jeśli chodzi o identyczne podzespoły (Q8300, 2x2gb DDR3, GTX660) czy na normalnej desktopowej płycie głównej z tym samym chipsetem (również bez podkręcania) wydajność grafiki i ogólnie zestawu będzie zbliżona?

 

Edytowane przez rostu0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...