Skocz do zawartości
burro

Które ustawieni beda najlpesze

Rekomendowane odpowiedzi

Które ustawieni zapewnie lepsza jakosc obrazu... wg. was...:

 

800x600x32 AAx2(quality) AFx16 @100hz(odswezanie monitorka)

1024x768x32 AAx2(performance) AFxNone @85hz

 

monitor przy 1024 nie wyraba wiecej niz 85 hz z przy 800x600 jest jooz 100hz.

Pytam o wasze zdanie... swoje jooz znam, ale moze zmienie suchajac waszych opini... i narazie nie powiem który mi sie bardziej podoba - nie bede sugarowal...

 

PS. Oba ustawienia maja podobna wydajnosc czyli ~7100 3d marqw (ale wszystkie aplkacje czyi nortony, gg itp... byly wlaczone - bo tak jest jak gram)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tek sobie myslalem, ale tez myslalem ze bedziecie miec inne zdanie...

DEFENCE

Chodzi mi o gry... bo w windowsie na 800x600 bym nie mogl... a najchtniej w 1280x1024... tylko wtedy 60hz niszczy mi oczy... a male literki mzna powiekszyc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to direct i tak nie pozwala na więcej niż 60hz w grach. Jak grasz to wtedy zobacz sobie odświeżanie .

Wiesz.... jak by ci tu to powiedziec.......... gupoty gadasz. Bez urazy.

Ja mam ustawione tak ze monitor zawsze max odswiezanie - inne onswiezanie jest zablokowane.... Nawet w q3 mam max odświezanie,a wczesniej mialem z tym problemy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znosze "zabkow" na krawedziach.

Ja jestem za 1024x768 AAx2 i anizo na 0 - ale tylko z taka sama jakoscia - czyli quality.

Wole grac w 5 fps mniej niz miec rozmyte textury.

Anizo w trakcie jakiejkolwiej gry jest zbedne. Anizo ladnie wyglada jedynie na screenach. Oczywiscie ciesze sie z tego faktu poniewaz i tak NV za fest zwalnia przy anizo ponad x4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znosze "zabkow" na krawedziach.

Ja jestem za 1024x768 AAx2 i anizo na 0 - ale tylko z taka sama jakoscia - czyli quality.

Wole grac w 5 fps mniej niz miec rozmyte textury.

Anizo w trakcie jakiejkolwiej gry jest zbedne. Anizo ladnie wyglada jedynie na screenach. Oczywiscie ciesze sie z tego faktu poniewaz i tak NV za fest zwalnia przy anizo ponad x4.

Wiesz ja tez bym wolal zeby zombków nie bylo, ale dopiero przy AAx4 znikaja, a przy AAx2 jeszce są,a co do antizo, to w q3 ( konkretnie mod w którego pogrywam - Urban Terror) wole miec antizo x 16 poniewaz znacznie poprawia sie jakosc textur. Tak jest ze w niektórych grach antizo prowie nie widac, a w niektórych strasznie. Tak samo jest z AA - w niektórych grach schdków jest stosunkowo mala, a w niektórych az razi.... pzynajmiej takie sa moje odczucia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...