Skocz do zawartości
nitek

TVN Znecanie sie nad nauczycielem

Rekomendowane odpowiedzi

WIdzieliscie to 8O ja bylem caly czas zszokowany .Co zrobilibyscie na miejscu dyrektora ?? Ja bym wyp... na zbity ryj .Zle mi sie robi jak widze takich gnojow a tego malego to bym rozjebal na miejscu .Zapraszam do dyskusji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się film "Szkoła 1999" :)

 

A co do tego materiału- ten nauczyciel był jakiś poj.... Zamiast wyjść, to ten ciągle siedział, dał sobie wleźć na głowę :? To tylko ich rozwydrzyło. Z pewnością bym gnojów zawiesił, albo wywalił, moze raczej to pierwsze. W sumie oprócz szkód moralnych nic nie zrobili, oczywiście nienawidzę takich ludzi, ale czasem trzeba dać takim szansę, to nie są jacyś przestępscy, recydywiści. Rzeby do tego nie dochodziło, trzeba dobierać odpowiednią kadrę nauczycielską - tu jest problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bylo bardzo chamskie !!!! Ja bym tych uczniow wyj... ze szkoly !! A nauczyciel zamiast wyjsc to siedzial jak ciula !!!! ciekawe co na to rodzice tych "uczniow", chociaz trudno nazwac ich uczniami !!

Rozumie robic sobie jaja z nauczycieli, ale nie przesadzac, a oni przesadzili i to bardzo !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie oglądałem tego programu ale rodzice widzieli, byli bardzo zszokowani i zbulwersowani zachowaniem tych g.ó.w.n.i.a.r.z.y

 

szkoda, że w naszych czasach zanika znaczenie słowa "szacunek"

 

dzisiejsza młodzież nie zna i nie wyznaje żadnych wartości (oczywiście oprócz kasy, komórki, auta itp) i z upływem czasu kolejne pokolenia są bardziej agresywne, wykolejone i brutalne

 

przeraża mnie to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bylo bardzo chamskie !!!! Ja bym tych uczniow wyj... ze szkoly !! A nauczyciel zamiast wyjsc to siedzial jak ciula !!!! ciekawe co na to rodzice tych "uczniow", chociaz trudno nazwac ich uczniami !!

Rozumie robic sobie jaja z nauczycieli, ale nie przesadzac, a oni przesadzili i to bardzo !!!!!

zgadzam sie ja bym chyba nie wytrzymal najbardziej wkuurwial mnie ten maly co probowal grzebac slonym paluszkiem w uchu tego psora .No jakbym dorwal takie scierwo to by chyba dostal rente do konca zycia (za brak palcow i niedowlad nog chyba daja :?: ) :twisted: A jak bal sie po mesku to po prostu wyjsc z klasy .Nie rozumiem naprawde jak mozna tak sobie pozwolic :roll: Przeciez on ma wladze moze ich usadzic wiec czemu z tego nie korzysta !! ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> takiego gleba do tablicy jak nie podejdzie to laczek i <span style="color:red;">[ciach!]</span>a koniec . A rodzice podobno byli w<span style="color:red;">[ciach!]</span>ieni na TVN ze szukaja sensacji .Tych rodzicow to bym wypedzil za granice razem z tymi gnojami . JAk nas kurcze maja dobrze postrzegac za granicaa jak szkoly wychowuja takie scierwo . Ktos napisal ze nalezy im dac jeszcze szanse ale ja nie widze szansy dla takiej plesni (DZIEWCZYNY :? ) Szkoda gadac mam nadzieje ze Dyrektorka wywali ich ze szkoly a oni zgnija u tych swoich "pseudo rodzicieli"

Przepraszam za przeklenstwa ale jak czlowiek cos takiego widzi to scyzoryk sie w kieszeni otwiera , a jednoczesnie robi sie smutno ze w takich czasach przyszlo mi zyc :?

Pozdrawiam i brawo dla TVN'u niech ujawniaja takie afery to moze chociaz niektorzy pomysla (jesli maja jeszcze czym :x )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha ten nauczyciel mial 33 lata a ja myslalem ogladajac film ze ma z 50 .Gosciu chyba posiwial ze strachu !!! Gdyby takich skazac na smierc to duzej straty by nie bylo ( a nawet duza ulga ze takie pitagi nie chodza po ziemi ) i tutaj nie ma mowy o pomylce bo mamy niepodwazalny dowod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten nauczyciel to tez taki ciula Ja na jego miejscu jakbym pier.dolna jednemu i drugiemu to by nikt juz nie podskoczyl :!: A gdyby jeszcze ktos sie rzucal to tez by dostal w ryj i wiadomo by bylo za co :!: Co do dyrektora: nawet nie zastanawialbym sie, odrazu wypierd.alac ze szkoly i problem z glowy

 

Ostatnie ostrzezenie, czytales regulamin ? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha jeszcze ten ich wychowawca ( wygladal jak jakis amator trawy i nie domyty brudas ) mowil ze jezdzil z ta klasa na wycieczki i nigdy cos takiego nie mialo miejsca .Ano nie mialo bo pewnie palil z tymi s<span style="color:red;">[ciach!]</span>wielami zielsko .A dyrektorka tez niezla amatorka - to tylko takie przedstawienie - a co ty idiotko teaczyk szkolny chcialas zalozyc .Niech lepiej cale to grono sie poda do dymisji bo i tak czym predzej czy pozniej wyleca na zbity ryj !! Pisze maila zaraz do Krysi Lybackiej zeby zrobila porzadek z tymi bambusami !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:? znam jednego z tej klasy i o tym co sie tam dzialo wiedzialem od pewnego czasu i oni robili z nim nie tylko to o czym byla mowa w tym programie ale podali tylko to co bylo nagrane na video :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:?  znam jednego z tej klasy i o tym co sie tam dzialo wiedzialem od pewnego czasu i oni robili z nim nie tylko to o czym byla mowa w tym programie ale podali tylko to co bylo nagrane na video :wink:

A co jeszcze robili ?? Juz chyba gorszych rzeczy nie mogli robic :roll: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio ?? Nie no powiedz temu co go znasz ze mam nadzieje ze pojdzie za to siedziec a w areszcie zgwalci go jakis murzyn z 50 cm penisem .Problem w tym ze twoj znajomy moze lubic takie zabawy :) :)

Pozdrawiam !! i jescze raz przepraszam za slownictwo ale po prostu trzesie mnie zeby w<span style="color:red;">[ciach!]</span>lic takiemu gnojowi !! Kurna chyba ide zazyc zimnej kapieli !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest wersja ocenzurowana

ale na necie mozna znalesc tez pelna versje nie ocenzurowana

a gdzie ??? na kazie bedzie jaki tytul ?? jak wiesz to daj znac mysle ze wiele ludzi chetnie obejrzy to lajno zeby sie przekonac ,ze resocjalizacja tu nic nie pomoze !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO to jest wina tego nauczyciela ze tak pozwala na siebie najezdzac. to juz nie jest pierwszy taki incydent :lol: poprostu nikt nie wpadl na taki idiotyczny pomysl zeby to nagrac :roll: ten nauczyciel czesto juz zmienial szkole bo wszedie go tak pojezdzali i za kazdym razem sytuacja sie powtarza -poprostu wszedzie go juz znaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tez prawda ze nauczyciel jakis slabiak !! ALe bez przesady mozna pozartowac sobie z nauczycielem ( nie z niego !! - oczywiscie w jego obecnosci :P ) ale nie robic takie cos !! Hej kaka znasz moze adres skad moglbym sciagnac to bez cenzury !! Albo nazwe pliku bo na kazie pewno jest !! Z gory dzieki !! POZDRAWIAM !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest wersja ocenzurowana

ale na necie mozna znalesc tez pelna versje nie ocenzurowana

a gdzie ??? na kazie bedzie jaki tytul ?? jak wiesz to daj znac mysle ze wiele ludzi chetnie obejrzy to lajno zeby sie przekonac ,ze resocjalizacja tu nic nie pomoze !!

hehh pogadam z nim skad to mozna sciagnac bo pewnie bedzie wiedzial ale narazie nie moge sie z nim skontaktowac w zaden sposob :cry: a narazie trzeba tego poszukac na 'oslep' -ludzie z tvnu znalezli :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest wersja ocenzurowana

ale na necie mozna znalesc tez pelna versje nie ocenzurowana

a gdzie ??? na kazie bedzie jaki tytul ?? jak wiesz to daj znac mysle ze wiele ludzi chetnie obejrzy to lajno zeby sie przekonac ,ze resocjalizacja tu nic nie pomoze !!

hehh pogadam z nim skad to mozna sciagnac bo pewnie bedzie wiedzial ale narazie nie moge sie z nim skontaktowac w zaden sposob :cry: a narazie trzeba tego poszukac na 'oslep' -ludzie z tvnu znalezli :evil:

ok dzieki .POZDRAWIAM !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio ?? Nie no powiedz temu co go znasz ze mam nadzieje ze pojdzie za to siedziec a w areszcie zgwalci go jakis murzyn z 50 cm penisem .Problem w tym ze twoj znajomy moze lubic takie zabawy :) :)  

Pozdrawiam !! i jescze raz przepraszam za slownictwo ale po prostu trzesie mnie zeby <font color="#FF0000">[ciach!]</font> takiemu gnojowi !! Kurna chyba ide zazyc zimnej kapieli !!

RASISTA!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...