Skocz do zawartości
CrazyMan

Chce podkrecic GF 3 Ti 200 64 DDR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sam mam aktualnie taka.

Kluczowe pytanie : jakiej firmy jest twoja karta ?

Jam ma Leadteka i sprawa wyglada nastepujaco

difoltowe ustawienia : 175, 400 kreci sie na 250, 560,

 

Nie polecam jednak takich ustawien bez dodatkowego chlodzenia, sadze ze max na zwyklym chlodzeniu to 200, 480

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszukiwarka NAPRAWDE nie gryzie !!! Wpisz Gf3Ti i poszukaj odpowiadających ci wątków. Z tego co pamiętam to tu znajdziesz o tym conieco http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=50132&highlight=

BTW Jeżeli masz LEADTEKA lub GAINWARDA to te ustawienia co ja mam w podpisie są całowicie bezpieczne dla tej karty i spokojnie można ciągnąć wyżej , ja dla testów daje 235/520 i karta wogule sie nie przegrzewa na standardowym chłodzeniu. Aha i bardzo ważne, trzeba uważać ponieważ możesz trafić na kartę np. bez pasty pomiędzy GPU a chłodzeniem, która będzie chodziła na default a po O/C pójdzie z dymem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

firma to chyba inno3d...jak najbezpieczniej podkrecic?? lepiej jest jakims programem czy wystarczy w ustawieniach karty w windowsie (po wlaczeniu opcji w rejestrze)

1. ponownie - SZUKAJ !!!

2. wystarczy ten wpis do rejestru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam jednak takich ustawien bez dodatkowego chlodzenia, sadze ze max na zwyklym chlodzeniu to 200, 480

Na zwykłym chłodzeniu bez dodarkowego chłodzenia mam tyle ile w podpisie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

riva tuner - bezapelacyjnie bezkonkurencyjny

do zmian w sterach dla lepszej wydajności oczywiście jest dobry, ale do samego podniesienia zegarów wystarczy wpis do rejestru, wyjdzie na to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam jednak takich ustawien bez dodatkowego chlodzenia, sadze ze max na zwyklym chlodzeniu to 200, 480

Na zwykłym chłodzeniu bez dodarkowego chłodzenia mam tyle ile w podpisie....

:lol:

 

no ja tez na zwykłym chłodzeniu (nie ma radiatorow na pamieciach)

 

 

do zmian w sterach dla lepszej wydajności oczywiście jest dobry, ale do samego podniesienia zegarów wystarczy wpis do rejestru, wyjdzie na to samo.

dokladnie i w rivt co niektorym suwaka brakoje .mi na riviet max (dokladnie nie pamieam) pamieci sie dało na 700 a wpis dał limit 950 . :) inna sprawa czy ramy tyle pojda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...