Skocz do zawartości
Pr0^^ | LoleX*

Profesjonalne myszki - rozmowy, opinie, porady

Rekomendowane odpowiedzi

Kamil, jak juz dostaniesz myszke, to daj mi znac :> przyjde sobie pomacac, to moze dokonam podobnego zakupu. BTW ile dokladnie placiles?

 

(kusi mnie spytac sie o tego nicka, ale z Dijkstra lepiej nie zaczynac :P )

 

Greetings @ll

MeHow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TombStone to co ty tu nawypisywales to sie nadaje do skomentowania jako " LOL "

Po pierwsze to sam nie wiesz o czym gadasz bo np sensor w IE 3.0 zostal dawno wycofany z produkcji bo byl wadliwy i teraz kazda zakupiona myszka IE powinna miec notatke na spodzei myszki z napisem 3.0a i hologramem. . . ( nawet OEM tak ma )

Po drugie to sam mam pada fUnc wiec raczej "marna" podkladka to nie jest i mam ja juz z 3 lata bo byla sprowadzana z niemiec ( www.everglide.de )

Po trzecie MOUSE-SKATEZ TO MARKETINGOWE GOWNO JAKIEGO MALO NA SWIECIE !!! ( jest to przyklejana tasma w ktora wbije sie kazdy paproszek zostawiony na podkladce = myszka chodzi lepiej tylko przez powiedzmy pierwsze 3 dni od montazu a to za jedyne 20zl LOL )

Po czwarte to ICEMAT polecam kazdemu kto uwielbia dzwiek tarcia plastiku o chropowate szklo

Po piate PADY EVERGLIDE MAJA W WIEKSZOSCI WYSOKOSC KOLO 5mm co w praktyce dla wiekszosci konczy sie dretwieniem nadgarstka albo przyzwyczajeniem :)

Po szoste jak na oczy nie widziales niektorych PROduktow to sie nie udzielaj

Po siodme ustaw sobie jakiegokolwiek logitecha na srednim sens na swojej najlepszej na swiecie podkladce i poruszaj nim najszybciej jak potrafisz od prawej strony pada do lewej i wtedy mozemy pogadac czy MX nie gubi . . . ( IE 3.0a nie zgubi kursora na monitorze przy dowolnym sensie )

Po osme DOUCZ SIE . . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem jeszcze dodac ze RAZOR BOOMSLANG to nadal myszka kulkowa wiec bedzie sie brudzila jak kazda . . .

Pozatym tez mialem ta myszke i jest ona straznie plaska i szeroka co w praktyce wplywa na fatalny komfort czegokolwiek, pracy czy tez grania, przy dluzszej pracy/graniu.

A tak na marginesie taka dokladnosc bardziej przeszkadza niz pomaga bo jaki czlowiek to tak na prawde wykoszysta ???? Trzeba by chyba grac na 40" ekranie z metrowym padem i jakas chora rozdzielczoscia :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to sam nie wiesz o czym gadasz bo np sensor w IE 3.0 zostal dawno wycofany z produkcji bo byl wadliwy i teraz kazda zakupiona myszka IE powinna miec notatke na spodzei myszki z napisem 3.0a i hologramem. . . ( nawet OEM tak ma )

Nie mowilem o serii IE 3.0 tylko IE3.0a... ktora miala lekko uszkodzony sensor.Nie wiem czy te myszki sa dalej produkowane i czy ten blad zostal juz naprawiany :) Jezeli tak to dzieki za uswiadomienie :]

 

Po drugie to sam mam pada fUnc wiec raczej "marna" podkladka to nie jest i mam ja juz z 3 lata bo byla sprowadzana z niemiec ( www.everglide.de ) 

Mam ta podkladke od 1,5 roku (chyba) i zamowilem ja sobie z niemiec bo w Polsce nie byla jeszcze dostepna... gdzie ja napisalem ze jest to marna podkladka ? Naucz sie czytac kolego...

 

Po trzecie MOUSE-SKATEZ TO MARKETINGOWE qpa JAKIEGO MALO NA SWIECIE !!! ( jest to przyklejana tasma w ktora wbije sie kazdy paproszek zostawiony na podkladce = myszka chodzi lepiej tylko przez powiedzmy pierwsze 3 dni od montazu a to za jedyne 20zl LOL  )

Sam jestes qpa... nie moja wina ze ty jadasz sniadanie/obiad/kolacje przy kompie i polowa z tego zostaje ci na monitorze/klawiaturze/myszce i wkoncu podkladce... Mouse Skatez sa bardzo popularne wsrod graczy (zwyklych i prO) i doskonal spelniaja swoje zadanie :

 

- z czasem "podstawowe" slizgacze w myszce juz nie sa taki dobre i mozna odczuwac po jakims czasie efkt haczenia... i mniej komfortowej pracy/gry... z pomoca przychodzi wlasnie Mouse Skatez

- sa lepsze od "zwyklych" slizgaczy od myszy... jednak starczaja na "krocej" :)

- slizgacze wykonane sa z tasmy teflonowej i maja na celu zwiekszenie poslizgu i tym samym dokladnosci ruchu myszki...

- polecane sa do tzw "pr0" podkladek aby wykozystac w pelni ich mozliwosci...

- polecane sa rowniez do padow "szmacianych" gdyz podobno na nich Mouse Skatez osiagaja najlepsze efekty...

 

Co do twojego problemu to naprawde nie wiem o co chodzi :D

Czy to o zwykle "czepialstwo" czy nieznajmosc tematu... albo poprostu problemem jest pozadek na twoim stole albo moze nie umiejetne podklejenie myszki :)

 

Po czwarte to ICEMAT polecam kazdemu kto uwielbia dzwiek tarcia plastiku o chropowate szklo 

Znowu jakies z [gluteus maximus] gadanie... nigdy nie spotkalem sie z taka opinia aby ktos nazekal na tego pada pod wzgledem "dzwieku tarcia plastiku o szklo"... moze znowu nie wiadomo co jadasz przy kompie i potem cos ci zostaje na podkladce ? ICEMAT jest bardzo trwalym padem i poleca sie aby uzywac go razem z Mouse Skatezami :)

 

Po piate PADY EVERGLIDE MAJA W WIEKSZOSCI WYSOKOSC KOLO 5mm co w praktyce dla wiekszosci konczy sie dretwieniem nadgarstka albo przyzwyczajeniem :)

Gdzie ja pisalem ze polecam pady everglide'a ? Znowu klania sie czytanie ze zrozuminiem... Aha i pad ktory polecilem, czyli EVERGLIDE RICOCHET fUnc Killer ma dokladnie 2.52 mm "wysokosci"... i jest lepszy od fUnca.

 

Po szoste jak na oczy nie widziales niektorych PROduktow to sie  nie udzielaj

Faktem jest ze "niektorych" produktow nie widzialem jednak moge sobie wyrobic opinie na ten temat dzieki ludziom/znajomym ktorzy kozystaja z roznych myszek/podkladek.Niewspomne juz o testach/porownaniach... Niestety nie moja wina jest to ze ty masz jakies problemy ze wszystkim :D

 

Po siodme ustaw sobie jakiegokolwiek logitecha na srednim sens na swojej najlepszej na swiecie podkladce i poruszaj nim najszybciej jak potrafisz od prawej strony pada do lewej i wtedy mozemy pogadac czy MX nie gubi . . .

Moj logietech mx310 nie zgubil sie ani razu... jednak Dual Optical MouseMan fakt... czesto mi sie gubil... jednak jak juz pisalem byla to wina podkladki (niejednolitej) i po przesiadce na func'a juz nie problem z "gubieniem" nie wystepowal...

 

Idac dalej nikt nie nazeka na najnowsze modele myszek firmy logietech pod wzgldem czulosci/precyzji czy gubienia sie... dla wiekszosci sa to idealnie myszki do gry gdyz spelniaja wszystkie wymogi danej osoby/gracza :)

 

Jedynym problemem jest dopasowanie myszki do reki... dlatego jest wybor :

 

- mx300

- mx310

- mx500

 

Po osme DOUCZ SIE . . .

Ja polecam tobie :

 

- zrobienie pozadkow w pokoju...

- w szczegolnosci przy komputerze...

- zmiane trybu zycia... a konkretnie jedzenie w innym miejscu niz przy kompie bo potem widac ze masz jakies "dziwne" problemy ze wszystkim...

- nauczenie sie czytania ze zrozumieniem...

- no i oczywiscie doucznie sie... zebys potem nie wypisywal takich bzdur jak teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az teraz zaluje, ze zostalem sprowokowany w tak naiwny i prosty sposob.

Dalej chcesz to prowadzic ? ;]

Gdybys nie napisal bzdur... albo poprostu przyznal sie do bledu to sprawa wygladalaby inaczej... a tak to dla mnie poprostu wpadles w "nie swoj" temat i gdy ktos ci staral sie udownic ze nie masz o czyms pojecia to poprostu uciekles od dyskusji... czyli od odpowiedzialnosci za wlasne slowa :]

 

Aha, ten ignore dla mistrza CS i idola wielu 15 latkow dziala od teraz bez wzgledu nawet na obrazanie mnie.

Zazdroscisz... ? A moze to kolejna prowokacja... Powiem ci jednak ze bycie idolem czy tez "znanym" nie zawsze jest takie piekne/mile i przyjemne :) A co do tych 15 latkow to fakt... kiedys zdazaly sie spamy na gg/maila od "takiej" grupy wiekowej :]

 

A co do tego mistrza CS'a... to raczej nie ma takiego "tytulu"... a nawet jezeli by byl to sam bym sie tak nie okreslil gdyz nigdy za zadnego "mistrza" sie nieuwazalem.

 

Wracajac do ignore'a.. to mam nadzieje ze bede mial jeszcze okazje nawiazac jakas ciekawa dyskusje z twoja osoba... jednak juz bez pisania bzdur/prowokacji i slownych przepychanek :)

 

Pr0^^ | LoleX* mam nadzieje, ze bedziesz zadowolony z myszy tak jak ja jestem.

Jezeli mu bedzie dobrze lezec w rece to bedzie z niej w 100% zadowolony... gdyz dokonal bardzo dobrego wyboru :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja zabiorę głos w teym jakże fascynującym temacie :P

 

Kamil, jak juz dostaniesz myszke, to daj mi znac :> przyjde sobie pomacac, to moze dokonam podobnego zakupu. BTW ile dokladnie placiles? 

Za myszkę zapłaciłem 150 zł + 11 zł przesyłki = 161zł

(Kupiona z allegro, nowa, OEM. Niedostępna w Wodzisławskich sklepach :/)

Mychę można kupić taniej, nawet o 25 zł w jednym ze sklepów dla Pro-graczy, ale niestety nie była ona dostępna w danym momencie, a ja potrzebowałem (na szybko) tego cuda.

 

Po trzecie MOUSE-SKATEZ TO MARKETINGOWE qpa JAKIEGO MALO NA SWIECIE !!!

Nie wiem kim ty jesteś panie: letrev, ale zdecydowanie nie mogę się zgodzić z pana opinią. Sam używam tych teflonowych ślizgaczy i muszę powiedzieć, że dają one Bardzo! dużo. Nie tylko widać różnicę w grach, ale także w codziennej pracy z okienkami. (Jak narazie testowane na zwykłej kulce, zobaczę jak będzie jutro)

 

A tak na marginesie taka dokladnosc bardziej przeszkadza niz pomaga bo jaki czlowiek to tak na prawde wykoszysta ??

I dlatego RAZOR BOOMSLANG jest chwytem reklamowym.

 

No i jeszcze jedno, tak jak wspomniałem nie wiem kim jesteś letrev, wnioskuję jedynie (po avartku), że możesz grać w Q3, ale radził bym ci nie pouczać TombStona. Gdybyś prześledził temat od początku dowiedział byś się co ta osoba zrobiła dla polskiej sceny CS-owej, nie negując autorytetu twojej osoby of-korz.

 

Pozdrawiam, a już jutro ok. 16 spodziewajcie się Mega recenzji IE 3.0 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przeczytaj temat od poczatku do konca a zobaczysz kto na kogo naskoczyl  :wink: 

TombStone jako osoba bardzo znana w kregu graczy cs'owych, (majaca swoich 

fanow, wzbudzajaca szacunek kolegow, ktorego wiedza na temat progameing'u 

jest duza) napewno wie co mowi. Natomiast Kaeres snuje tu jakies opowiesci na 

temat swojego brata, krwi pulsujacej w dloni oraz mistrzostw Slaska w promode.

Prawdę mówiąc, mam gdzieś kim jest TombStone i ilu jeszcze poza tobą składa mu hołdy. Prawda jest taka, że Kaeres nikogo nie wyzwał od błaznów i debili, a twój idol wręcz przeciwnie. To ty sobie przeczytaj uważnie wątek.
Szczerze mowiac o TombStone dowiedzialem sie grajac w CS'a. Czasami

na CS'owych serwerach ktos o nim wspominal, kolejny cos dopowiedzial.

Zglebilem temat z ciekawosci - dowiedzialem sie kim jest, jaki poziom

reprezentuje, itd. Sadze, ze TombStone jako znany polski gracz CS'a

napewno w tej kwestii ma wiecej do powiedzenia niz Kaeres i jego Pr0

brat, o ktorym nic nie wiemy. Wystaczy porownac wypowiedzi, z jednej

strony konkretne informacje a z drugiej "smiech na sali". Kolejna rzecz

to to, iz nadinterpretujesz moja wypowiedz. Nikomu holdu nie skladam.

 

 

Dlaczego Kaeres nie chce (wstydzi sie?) ujawnic kim jest jego Pr0 brat? Mozliwe, 

ze jego brat, ktory jest Pr0 wie kim jest TombStone, z ktorym to Kaeres wdal sie 

w "dyskusje" i teraz wstydzi sie on za Kaeres'a proszac go aby ten nie zdradzal 

misternej tajemnicy? Dobre ...

A może dlatego, że to nick brata Kaeresa, a nie jego, i to jego brat może dysponować swoim nickiem, a nie on. Od tego są nicki, żeby być anonimowym, nie, Watsonie?
To bylo wielce odkrywcze Sherlock'u :wink: W takim razie dlaczego Kaeres

osobiscie wplatal w to swojego Pr0 brata a teraz nie chce zdradzic jego

nick'a? Przeciez to mistrz Slaska w promode (q3) wiec nie ma sie czego

wstydzic ...

 

 

Pewnie na tym sie konczy. Rotokiller to bardziej manipulator niz myszka.

Gnotum per ignotum

Poza tym myszka, tak jak i trackball, toughpad etc. to też manipulator.

Zagalapowalem sie, moj blad.

 

 

Zonk, malo trafne spostrzezenie. Przetlumacz sobie TITLE strony, do ktorej 

wczesniej podales link'a. Poszukaj na necie fotek tego "cudenka" i zobacz 

na czym porusza sie / co wprawia kursor w ruch w ROTOkiller'ze.

Zonk. Wyobraź sobie, że sobie przetłumaczyłem, i doskonale wiem, skąd ta nazwa. Myszka jest jajcarna, więc robie sobie z niej jaja. Pisałem chyba wyraźnie, że to, że wspomniałem o tej myszcze, to ŻART

 

Zdejmij klapki z oczu.

Przeciez wiem, ze zartujesz. To miala byc tylko informacja (Rotary Grip).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do tematu glownego. Co polecicie dla osob leworecznych? Czyzby

tylko MX310 gdyz jest symetryczna? MX500 a w szczegolnosci ie 3.0 odpadaja

ze wzgledu na wyprofilowany ksztalt (idealny dla osob praworecznych jednak

nie dla "lewusow")?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lolex sporo dales za ta myche :/

I nie wychwalaj juz tego czlowieka tak :)

Skoro jest dobry w CS i uwazany jest za guru to nie znaczy, ze jest wporzadku kolesiem. Widze, ze wyzywanie przychodzi mu z taka latwoscia jak stroszenie pawich piorek z wlasnej osoby wiec co do pewnych kwestii moznaby bylo go pouczac.

Zreszta w CS mozna byc mistrzem po miesiacu grania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jedna uwaga,nie interesujemnie kto jest czyim fanem i dlaczego itd itp,jesli dalej chcecie dyskutowac w tym poscie to prosze o troche kultury,bez wyzyania sie od blaznow itd itp

 

bez offtopicow prosze :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zreszta w CS mozna byc mistrzem po miesiacu grania

Jestem zszokowany, spadłem z krzesła, dokonano mojej reanimacji :P

Domyślam się, że to był żart (sądząc po mince na końcu :D).

 

Ale w NIC nie można być mistzrem po miesiącu.

Wszystko- nieważne czy gry, czy sport wymaga wieloletniej pracy, dużego nakładu sił i czasu :)

 

myche mozna kupic w pl

-> to był link :)

 

Qurde, co za szkoda, że wcześniej o tym nie wiedziałem :/

Bo napewno wybrał bym nowszą wersję IE :P

No, ale przynajmniej wiem zo będę miał :) (HeatoN gra na IE 3.0, więc musi być oK ;) )

No a zmienić zawsze można :D

 

Co polecicie dla osob leworecznych? Czyzby 

tylko MX310 gdyz jest symetryczna? MX500 a w szczegolnosci ie 3.0 odpadaja 

ze wzgledu na wyprofilowany ksztalt (idealny dla osob praworecznych jednak 

nie dla "lewusow")?

No właściwie to z myszek (z wyższej półki tylko MX 310 i 300 + IE 1.1 [chyba]) są symetryczne i pasują do każdej ręki :)

 

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh

Faktem jest ze "niektorych" produktow nie widzialem jednak moge sobie wyrobic opinie na ten temat dzieki ludziom/znajomym ktorzy kozystaja z roznych myszek/podkladek

<-- ten fragment mnie setnie rozbawil :P

Nr.1 : Tombstone : w sumie nie interesuje mnie co Ci zrobili i co Ty komu zrobiles dla cs czy innej gierki, w kazdym razie jestem dystrybutorem sprzetu komputerowego i czasem to i owo mi wpada z rece wiec raczej wiem co mowie i bylbym wdzieczny gdybys skonczyl ze swoimi moralami i generalizowaniem w stylu " jesz przy kompie " bo kazda podkladka szmaciana czy nie zawsze sie czyms ubrudzi pozatym ciekaw jestem skad przyszedl Ci pomysl do glowy na jedzenie przed kompem, czyzbys sam tak robil ???

Nr.2 Swojego czasu gralem w Q1(QuakeWorld). . . stad pady i myszki czesto znajdywaly sie u mnie na "testach" z racji mojego zajecia i powiem Ci ze moja opinie na temat ICEMAT potwierdzilo wielu z PROgamerow z szwecji a i gracze oslawionego sponsoringiem przez intela 4Kings tez sie tak wypowiadali ( bo to kiedys byl klan QW)

Nr.3 Awatar jest od QW :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak sprawuje sie ta myszka i jaka ma wersje sensora http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=8777 i czy duzo sie rozni od ie 3.0 oprucz wygladu i bezprzewodowosci. I czy sa ie 3 i 4 bezprzewodowe. Musze zmienic mojego cudownego a4techa op315 bo ma rozne odpaly i czesto przerywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest myszkla z tym samym sensorem co IE3.0a tylko bezprzewodowa pozatym nie rozni sie niczym . . .

 

Mysz fajna aczkolwiek do grania taka sobie bym powiedzial ze wzgldu na jej nie najlepsze "radio" <-- o ile nic nie poprawili od czasu kiedy ja ja mialem . . .

 

PS. Wszystko co ma Technologie IntelliEye® 3.0A lub 1.1A dziala tak samo tzn to ten sam sensor ewentualnie w roznych obudowach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie najlepsze radio to znaczy ze przerywa itp.. Ta mysz ma mi nie służyc do grania tylko do uzywania jej w windows i czasami tworzenia grafiki na strony www itp. Zależy mi abym nie miał problemow typu ze mi przerywa lub z jednego rogu znajduje sie na drugim tak jak to jets w moim a4tech.

 

edit: w normalnym uzytkowaniu da sie poznac róznice w uzywaniu bez i przewodowej. I czy spada ta ilość obrazów na sekunde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi ci o winde sama to smialo mozesz lykac taka myszke nic z serji zgubiony kursor nie powinno ci sie stac . . .

Natomiast dla graczy bezprzewodowa optyczna tez jest mianowicie oparta na bluetooth ale to kosztuje fortune :)

 

BTW. http://www.microsoft.com/hardware/mouseand...aspx?type=Mouse <-- 5 pierwszych nadaje sie prawie do wszystkiego ( dla pro bluetooth albo kabel ) . . . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o_O Arni -> wreszcie zawitałeś do tematu :D

Może mnie jeszcze pamiętasz z gry na (na czym my to graliśmy?) chyba na gumisiach, albo arcy :D

 

Ale i tak byłem lepszy :wink:

No kiedyś się jeszcze spotkamy :)

A taka propozycja z mojej strony :P

Jeśli grasz jeszcze w 1.5 to ja mam admina na servie i moglibyśmy sobie szpilnąć 1na1 kiedyś:)

A jak trzebaby było podadminować ten arcy ciekawy pojedynek (Arnie vs "tych dwoje" :D) to nie ma sprawy, coś ciekawego będzie się dziać :]

Pozdro.

 

P>S>

Już nie mogę doczekać się jutra, kiedy otworzę paczuszkę, a tam będzie te srebrne cuda (IE 3.0) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to byl Autocom Freestyle czy jakos tak to ci przyznam lepszy byles ale trenuje i cie rozwale :) a w 1.5 to oj dawno gralem narazie odliczam dni (24.12.03))do <100fps :D wtedy jak gralismy mialem ok20 i dalej tak mam :( takie pytanko czy Pr0^^| to tag czy taki twoj wymysl ;) bo klan/u zaloze/szukam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skromnie co do Razera

letrev: plaska....zalezy od gustu & pozycji w jakiej sie siedzi :wink: :lol: , rozwalilo mi sie krzeselko i teraz siedzac na fotelu MX500 wydaje mi sie jakis nieeerogonimczyn, najwyrazniej siedze za nisko :lol: :lol: :wink:

 

co to tego no jakmu tam Tomb Stone...niechce mi sie nawet przewijac okna zeby jego nicka przeczytac

 

Te "pro" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :

-czy masz jeszcze jakies inne zastrzezenia natury technicznej co do Razera ?

- czy tylko ze ludzie preferuja cos :lol: :lol: :lol:

albo

- trzeba czyscic :lol: :lol: :lol:

 

Bosze jakis ty jest zabawny:

Co do czyszczenia myszek kulkowych, czestosc tej czynnosci jest wprost proporcjonalna do szybkosci w jakiej brudzi sie podkladka, zmiana ze szmaciaka (takiego czy owakiego) na inny material zawsze owocuje spadkiem czestosci czyszczenia, podwarunkiiem zachowania elementarnej czystosc.

 

Hahahahah wogole to polewam z twojego stylu wypowiedzi....jedzie na razera....a potem :o cos takiego bylo "niechce sie wypowiadac"

noz toz to the b...

 

FIN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu to wybralbym mx 500 ;) Ale dlatego ze z ie 3.0 czy tam 4.0 nie mialem do czynienia ;> Acha mx310 nie lezy mi jakos w lapie. Wydaje mi sie ze jak ktos ma wielka grabe to powinien wziac mx500 ;)

 

Acha Bommslang 2100 ownuje :twisted: Ta mycha jest pseudo kulkowa, tzn jest w niej kulka ale ruchy kulki sledzi uklad optyczny ;) Czyli taki optyk :D Tera mozna zastosowac platikowa podkladke (np moja ownujaca - jakas reklama akumulatorow wypelniona w srodku jakas ciecza ;) ) i jest git tzn u mnie podkladka zbiera ten syf z kulki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam ze zrozumieniem napisali ze gra jest latwa i ze mozna zostac dobrym w to grajac miesaiac ja gram ponad rok i duzo mi daleko mi do bycia dobrym niech mi to udowodnia np duelem albo screenem z jakimis statsami po miesiacu gry jak beda lepsi mega RESPECT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pr0^^ to klan :D

Tag. Jesteśmy aktywni w CB we wszystkich leederach oprócz 3na3, ale jużniedługo zaczynamy :]

Pozdro :P

 

A wracając do tematu :P to gdzie lepiej podłączyć myske? Do USB czy PS2 ?

Bo słyszałem, że przez USB może przejść ograniczona liczba pakietów czy czegoś tam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pr0^^ to klan :D

A wracając do tematu :P to gdzie lepiej podłączyć myske? Do USB czy PS2 ?

Bo słyszałem, że przez USB może przejść ograniczona liczba pakietów czy czegoś tam :D

Ograniczona ale stala.

I chyba chodzilo o czestotliwosc. PS2 moze dzialac z czest. 125 mhz.

USB 1.0 max 120 mhz ale za to zawsze jest 120 mhz przez co masz plynnosc najlepsza.

W PS2 rate spada czasami do 90mhz, szczegolnie na poczatku ruchu.

Wiele siedze juz w scenie tzw. progrania w rozne gry.

Wielu bylo graczy, ktorzy grali w qw, q2, q3 i na koniec CS. Z ich ust padaly slowa, ze CS jest najprostrza gra z FPP jesli chodzi o gre zajawkowa.

Po prostu latwiej jest dogonic czolowke jak sie chce.

W q3 aby tak bylo czlowiek musi miec nieslychany talent do tego. Nie ma ludzi, ktorzy od tak sobie zaczynaja grac w q3 i siedzac po 8 godz. dziennie wygrywaja turnieje po 2 miechach. W CS tacy byli i sa.

Faktycznie zbaczamy ostro z tematu ale musialem wytlumaczyc moja wczesniejsza wypowiedz.

I zeby bylo smieszniej to filmiki z CS mi sie podobaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu bylo graczy, ktorzy grali w qw, q2, q3 i na koniec CS. Z ich ust padaly slowa, ze CS jest najprostrza gra z FPP jesli chodzi o gre zajawkowa. 

Po prostu latwiej jest dogonic czolowke jak sie chce. 

W q3 aby tak bylo czlowiek musi miec nieslychany talent do tego. Nie ma ludzi, ktorzy od tak sobie zaczynaja grac w q3 i siedzac po 8 godz. dziennie wygrywaja turnieje po 2 miechach. W CS tacy byli i sa. 

True True

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...